Austraalia Põhjaterritooriumi koroonameetmetest on saanud järjekordne aborigeenide rõhumise ilming

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Austraalia aborigeenide vastu on valitsus juba varem kasutanud lausa genotsiidi, eraldates lapsed vanematest, ja see poliitika tundub jätkuvat. Pilt on illustratiivne.

Austraalias on astutud järgmine uskumatu samm täieliku koroonadiktatuuri suunas. Loodud on nn karantiinilaagrid COVID-19 nakatunud inimestele ja nende lähikontaktsetele.

Austraalia Põhjaterritooriumi peaminister Michael Gunner teatas hiljuti, et 38 koroonasse nakatunud inimese lähikontaktset toimetati sõjaväeautodega karantiinilaagisse. Oma sõnavõtus ütles Gunner, et elanikele on rakendatud uued ja veel karmimad piirangud. See tähendab, et Binjari ja Rockhole’i elanikel ei ole enam viite lubatud põhjust kodust lahkumiseks (toidupoodi minekuks, spordi tegemiseks (kuni kaks tundi), kellegi hooldamiseks, tööl ja koolis käimiseks (kui seda ei saa teha kodus)). Nüüdsest võivad inimesed kodunt lahkuda ainult meditsiinilise abi saamiseks, hädaolukorras või kui seda nõuab seadus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Jah, need on karmid meetmed, kuid oht inimeste elule on tohutu,“ leiab Gunner. Ta lisas, et ilmselt viiakse peagi veel inimesi Howard Springi „karantiinilaagrisse“. „Oleme juba avastanud 38 lähikontaktset Binjaris, aga see arv suureneb. Nemad on juba viidud laagrisse.“ Gunner tänas Austraalia kaitsejõudusid abi eest aktsiooni läbiviimisel.

Austraalia Põhjaterritooriumi koroonameetmed olid juba varem ühed karmimad kogu maailmas. Kuid Austraalia Töölisparteisse kuuluva Gunneri järjekordne äärmuslik samm näitab ilmekalt, millise kiirusega käib totalitarismi kehtestamine nn bioturvalisuse nimel. Praegused uued meetmed on peamiselt suunatud Austraalia aborigeenide vastu, kes on siiani olnud COVID-19 vaktsiinide suhtes väga skeptilised.

Karantiinilaagris valitseb äärmiselt karm kord. Karantiinis olev isik peab püsima talle määratud ruumis või selle juurde kuuluval verandal; kui isikul ongi lubatud liikuda väljapool oma tuba või verandat, siis peab ta püsima teistest inimestest vähemalt 1,5 meetri kaugusel, v.a juhul, kui tegemist on tema abikaasa, ametliku elukaaslase, lapse või vanemaga; oma ruumist väljudes tuleb alati kanda maski. Laagri personal saadab karantiinis olijatele pidevalt meeldetuletusi sms-i teel, samuti tehakse pidevalt suulisi meeldetuletusi. Ja et inimeste alandus oleks täielik, peavad nad oma „laagris“ olemise ise kinni maksma. 14-päeva eest peab üks inimene maksma 2500 Austraalia dollarit, kaks ja enam inimest (või perekond), kes jagavad üht ruumi, 5000 AUD.

Enne karantiinist lahkumist peavad inimesed tegema koroonatesti, testist keeldumise korral lisatakse veel 10 päeva karantiini, loomulikult lisatasu eest. Siiski, madala sissetulekuga inimestele tehakse soodustust: üks inimene maksab 1250 AUD, perekond 2500 AUD.

Austraalia Põhjaterritooriumil elab 246 000 inimest ja COVID-19 surmade arv on seal siiani olnud null. Piirkonnas on suurem võimalus langeda krokodilli saagiks, kui surra koroonasse. Väljapool Põhjaterritooriumi varasemalt üsna tundmatu poliitik Gunner on kasutanud üldist kriisi osavalt ära ja tõusnud diktaatori staatusesse. Gunner on kuulutanud ametlikult välja sõja nn antivakserite vastu, lisades et siia alla kuuluvad ka inimesed, kes on küll vaktsineeritud, kuid vastustavad tema ulatuslikke koroonameetmeid.

Allikas: Breitbart

Vaata lisaks: Aborigeenide juhid ootavad rahvusvahelist abi

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused