Belgia poliitik: sisserändajate vägivald Lääne linnatänavatel viib etnilise kodusõjani, sest ka eurooplased haaravad varsti relvad

Maailm,
©AFP/Scanpix
Migrantide märatsemise tagajärjed Prantsusmaal Nantesis.

Lääne suurlinnad meenutavad meie Pronksiööd, sest sisserändajate jõukude organiseeeritud märatsemine on jõudmas mõistusevastase piirini.

Belgia poliitik, erakonna Vlaams Belang juhtkonna liige Filip Dewinter ütleb portaalile sceptr.net, et Euroopa liigub kodusõja poole, kui valitsused ei suuda jagu saada sisserändajate vandalismist ja jõuguvägivallast. (Sellel aadressil on leitavad ka videod migrantide vägivallast, millele Dewinter toetub — toim.)

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta viitab Prantsusmaad haaranud vägivallalainele, mis tekkis pärast selle riigi võitu Horvaatia üle jalgpalli maailmameistrivõistluste finaalis. Pariisis ja teistes suurtes Prantsuse linnades märatsesid peamiselt sisserändajatest noored mehed, vägivaldsete mässude ajal põles sadu autosid, rööviti kümneid poode ja hävitati palju vara. Uus vägivallalaine toimus kaks nädalat pärast seda, kui sisserändajate jõugud terroriseerisid viis ööd järjest Nantesi linna. Filip Dewinter ennustab nüüd Twitteris “rassilist kodusõda Euroopas”.

“Ma arvan, et pinged kasvavad pidevalt. Vägivald tänavatel, mida me praegu kogeme kas pärast maailmameistrivõistluste võitu või politseiga toimunud intsidente, näitab, et mingi ühiskonna osa, kes pole kunagi saanud euroopalikku vaäärtuskasvatust, elab ennast välja mässude, vägivalla ja vandalismi kaudu. Oleme jõudnud revolutsioonieelsesse olukorda, kus osa sisserändajaid organiseerub radikaalse islami mõjul jõukudesse ja eraldub ühiskonnast teda terroriseerides,” räägib Dewinter.

Tema sõnul näitavad rünnakud politsei vastu püüet destabiliseerida ühiskonna struktuure ja poodide rüüstamised on euroopalikku kultuuri häirimiseks. “Selline vägivald võib põhjustada kodusõda, kui valitsused kaotavad olukorra üle kontrolli ja valged inimesed hakkavad ennast relvadega kaitsma,” rõhutas Dewinter. “See aeg on lähemal,  kui keegi oskab ette kujutada, see võib kiirelt üle pea kasvada ja muuta suured linnad lahinguväljadeks,” sõnas ta. Poliitiku sõnul on Lääne suurlinnade äärelinnad valitsuse ja politsei kontrolli alt juba väljas ja islamistruktuurid on nende üle kontrolli saanud.

“Siin ei ole tegu pelgalt viha pimedas väljendamises. Selle taga on struktuur, mitte noored, kellel on igav või kes kannatavad kuumuse all, ” jätkab Dewinter. “Politsei vastu suunatud vägivald tähendab teadlikke rünnakuid riigi sümboli vastu. Ettevõtete, näiteks kaupluste ründamine on otseselt suunatud valgete omanike vastu. Selline etniline vägivald muutub kogu aeg suuremaks ja organiseeritumaks ja viib varem või hiljem kodusõjani, sest ka eurooplased organiseeruvad — ma nägin eelmisel nädalavahetusel 10-12 000 jalgpallifänni toetamas ajakirjanik Tommy Robinsoni.” (Tegu on noore briti liberaaliga, kes mõisteti süüdi islamofoobias, kuna kajastas moslemipedofiilide kuritegusid — toim.)

Selline on olukord Lääne suurlinnades, millest Eesti peavoolumeedia ei kirjuta. Ilmselt pole ka Eestis kaugel aeg, mil needsamad neegrid, keda sallivuslased trammiintsidendi järel aktiivselt kaitsesid, hakkavad sama aktiivselt trammiaknaid purustama.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused