Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Biden täitis New Yorgi pilgeni migrantidega

-
18.02.2023
Nii nad Ameerikasse liiguvad.
© Scanpix

Vihast piire sulgenud Trumpi vastu paiskas hilisem president Joe Biden migrantsiooniväravad pärani valla ja nüüd pole hea elu otsijaid enam isegi kuhugi majutada.

New York on lubanud majutada kõiki immigrante, kes USA lõunapiirilt nende poole saadetakse, kuid viimaste kuude inimestetulv on viinud linna varjupaigasüsteemi kokkukukkumise äärele.

Alates möödunud kevadest, kui Texase ja Florida kuberner otsustasid osa üle lõunapiiri tulnud inimestest teistesse osariikidesse saata, on New Yorki saabunud 44 000 asüülitaotlejat.

Neist umbes 28 000 on endiselt New Yorgi varjupaikades. See on viinud varjupaikade ülerahvastatuseni. Süsteem oli hädas juba enne, kuid inimestetulv on seda veelgi koormanud.

Nagu iga protsess, vajab ka migratsioon tugevat kontrolli, kuid vasakliberaalid on igal pool ellu viinud poliitikat “Meil on ruumi küll!”, ja see on mõjunud hävitavalt, sest kõiki lihtsalt ei suudeta vastu võtta. Ka Eestis on Kaja Kallase valitsus ukrainlaste saabumise sisuliselt kontrollimatuks teinud, mistõttu riigil pole selle tegelikust ulatusest mingit ülevaadet. (ERR, UU)