“Black Lives Matter” võttis Bideni ja Harrise pantvangi, nõudes võimu jagamist toetuse eest valimistel

Maailm,
- Updated
Revolutsioon pidavat oma lapsi sööma – nüüd tuleb ka Bidenil BLM-i giljotiini eest laveerima hakata. Pildil Patrisse Cullors, BLM-i pealik.

Marksistlik liikumine “Black Lives Matter” nõuab nüüd Joe Bideni ja Kamala Harrise toetamise eest 2020. aasta presidendivalimistel niiöelda tagasimakset, öeldes, et „Trumpi ametist vabastamine ei olnud veel lõpp“ ja „Tahame oma häälte eest midagi. ”

“Tõsi on see, et Trumpi ametist vabastamine ei olnud lõpp, töö alles algab,” nentis marksistlik poliitiline organisatsioon oma veebisaidil tehtud avalduses. “Me tahame, et meid kuulataks ja meie nõudmised seataks esikohale.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Alustame meeldetuletusega nii uuele valitud presidendile kui ka asepresidendile oma kampaaniakohustustest süsteemse rassismi vastu võitlemisel ja rõhutame oma valmisolekut nendega koostööd teha,” lisas Black Lives Matter.

BLM-i avaldusega kaasnes avalik kiri, kus organisatsiooni kaasasutaja Patrisse Cullors pöördus nii Bideni kui ka Harrise poole, soovides nendega kohtuda, et „arutada teie administratsiooni suhtes kehtivaid ootusi ja võetud kohustusi mustanahaliste ees. ”

“Läbimõeldud, kogukonna juhitud ja täielikult ressurssidega kaetud tegevuskava, mis tegeleb mustanahaliste konkreetsete väljakutsetega, peab olema esmatähtis,” kirjutas Cullors ja lisas, et “me tahame oma häälte eest midagi.”

BLM-i asutaja väitis koguni, et Biden ja Harris võitsid 2020. aasta presidendivalimised tänu mustanahalistele – seda hoolimata sellest, et valimistulemused pole veel kinnitatud, samuti hoolimata asjaolust, et president Donald Trump pälvis tegelikult suure osa mustanahaliste valijate toetuse, saades mustanahaliste häältest varasema 13 protsendi asemel 18 protsenti.

„Ilma mustanahaliste suure toetuseta oleks valimistel hoopis teised tulemused. Ühesõnaga, mustanahalised võitsid need valimised,” rõhutas Cullors.

„Mõlemad (nii Biden kui ka Harris) käsitlesid süsteemset rassismi oma valimiskampaaniate keskse teemana. Mõlemad avaldasid kahetsust ka mustanahalisi mõjutavate probleemide rohkuse üle,” jätkas Cullors, mööndes seejuures, et kumbki pole varem piisavalt aktiivselt neegrite eest seisnud.

“Parim viis tagada, et parandate varasema tegevusetuse ja töötate mustanahaliste – ja laiemalt kõigi inimeste – õiglasema tuleviku nimel, on võtta kuulda mustade rohujuure tasandi korraldajaid, kes on selle tööga tegelenud aastakümneid, pärandiga, mis ulatub tagasi orjastatud aafriklaste esimese saabumiseni,” rääkis marksistlik aktivist.

Cullors lõpetas ütlusega, et ta ootab põnevusega kohtumisi Harrise ja Bideniga, et nad saaksid “alustada musta vabanemise kohest tööd”, lisades, et marksistlik organisatsioon “tahaks aktiivselt osaleda teie üleminekumeeskonna planeerimis- ja poliitikatöös”. “Veelkord, palju õnne teie võidu puhul,” lisas ta. “Lähme tööle!”

Allikas: Breitbart

UU toimetuse kommentaar. Vägivaldsete äärmuslaste abiga võimule pürgiv poliitik peab teadma, et nood nõuavad hiljem vastutasu, ühtlasi legaliseeritakse sellega ka BLM-i võitlusvahendid ehk vägivaldsed rahutused igas olukorras, mis neile ei meeldi. Joe Biden ei teinud Barack Obama kõrval asepresidendina midagi mustade heaks (sellele vihjab ka Patrisse Cullors), Jamaika neegri ja India tamili laps Kamala Harris aga peab arvestama ka India kogukonnaga, kuid näiteks rasside võrdsuse korral ülikooli vastuvõtmisel hakkavad kõige rohkem kannatama juudid ja hindud, kes on USA ülikoolide sisseastujate seas enamuses.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused