BLM on asunud maksu koguma ja ärisid oma personaliga üle võtma

Maailm,
©Scanpix
Protestijad.

Ameerika Ühendriikides esitas mustade elude eest seisev liikumine BLM Louisville’is asuvatele restoranidele ja ettevõtetele rea nõudmisi, millega rõhutakse nn sotsiaalsele õiglusele ja „mustade vabadusele“ ning mis sisaldavad ka korraldust, et mittevalgete juhitud organisatsioonidele tuleb teha „annetusi“. Lisaks nõuab Louisville’i BLM ettevõtetelt töötajate ning teenusepakkujate rassikvoote ning riietumisreeglite kohandamist.

Kirja teel esitatud nõudmised sisaldasid ettepanekut anda 1,5% oma tulust kohalikele „mustade juhitud mittetulundusühingutele või organisatsioonidele“, inventari soetamist mustanahaliste jaemüüjate käest vähemalt 23% ulatuses, „mitmekesisuse ja kaasamise“ koolitust kõigile töötajatele ja vasakpoolsete sõnumite nähtavat esitlemist.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Louisville’i restoranidele saadetud nõudmised sõnumiga: „Te ei saa peatada revolutsiooni“ olid jagatud kolme kategooriasse –  A, C ja F –  ning näiteks F-kategooria tähendab, et ettevõte ei ole mustade kaasamiseks turvaline paik.

Nõudmistele mitteallumise korral ähvardati ettevõtte omanikke näiteks negatiivsete sotsiaalmeedia kampaaniatega, avaliku boikotiga, nähtavate ja meedias kajastatavate meeleavalduste ning ettevõtte juures istumistega ja laudade või müügilettide paigaldamisega ettevõtte juurde, eesmärgiga pakkuda samasuguseid või võrreldavaid teenuseid/kaupu.

Kuuba toite pakkuva restorani La Bodeguita de Mima omanik Fernando Martinez nimetas BLM-i nõudmisi maffia stiilis väljapressimiseks. Martinez kirjutas oma Facebooki lehel: „Elus jõuab kord kätte aeg, mil tuleb avaldada vastupanu ja seista oma veendumuste ja uskumuste eest… Kõigil headel inimestel tuleb see hukka mõista. Kuidas on võimalik [õigustada] ebaõiglust veel suurema ebaõiglusega?“

Kohalik kuubalaste kogukond korraldas eelnevalt rüüstatud Martinezi restorani toetuseks meeleavalduse. Nende sõnul oli restoran sattunud vandalismi ja väljapressimise ohvriks.

Allikas: Breitbart

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused