Brexiti eestvedaja Nigel Farage paljastab organiseeritud inimkaubandust La Manche`i väinas

Maailm,
- Updated
©AFP/Scanpix
Prantsuse sandarmid on tabanud inimkaubitsejate aluse 20 migrandiga pardal.

Brexiti eestvedaja Nigel Farage kutsus hiljuti Ühendkuningriigi valitsust üles reageerima Prantsuse piirivalve tegevusele La Manche’i väinas, kus käib aktiivne migrantide üle piiri smugeldamine. Farage filmis hiljuti isiklikult, kuidas Prantsuse piirivalve eskortis migrantidega ülekoormatud kummipaati Suurbritannia vetesse.

Farage’i sõnul sõitis ta paadiga otse Suurbritannia ja Prantsusmaa merepiirile, et koguda olukorra kohta tõendusmaterjali. Farage’i filmitud videost on näha, kuidas Briti vete poole liigub väike kummipaat umbes 20 migrandiga pardal. Farage’i sõnul oli paat totaalselt ülerahvastatud ja palju ei puudunud, et vesi oleks paati tunginud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ühtlasi olevat Briti piirivalve paadi kenasti vastu võtnud, kuid ähvardanud Farage’i laeva arestimisega, kui too filmimist ei lõpeta. „Seega, mitte ainult prantslased ei ähvarda meid, ja nad ähvardavad kedagi, kellega ma siin koos olen (mu laeva kaptenit), ähvardavad võtta temalt tema elatis, kui me peaksime selle loo avalikuks tegema,“ ütles Farage. „Aga see peab avalikuks saama. Siseminister peab tegutsema!“

Nigel Farage on tegelenud juba tükk aega illegaalse migratsiooni paljastamisega, ta on käinud filmimas Pettis ja Doveris, mis on peamised illegaalsete migrantide maabumiskohad.

Hiljutise Doveri kajastuse peale külastas Farage’i ka politsei, kelle sõnul oli Farage filmimisega rikkunud koroonaaegseid karantiinireegleid. Farage teatas aga, et kavatseb teema kajastamist igal juhul jätkata. „Ma ei tea, kas mind püütakse takistada ja mind trahvitakse, kui ma üritan oma tööd edasi teha. Ent sellest hoolimata kavatsen ma mereilmateadet edasi jälgida. Järgmisel tuulevaiksel päeval tulevad nad jälle ja mina olen kohal.“

Koroonaviiruse erimeetmed kehtestati Suurbritannias märtsi teisel poolel, kuid sellest ajast alates on Briti rannikul maabunud enam kui 1000 illegaali. Erinevate raportite kohaselt kasutavad inimkaubitsejad ära saabunud sooja ilma ja Prantsusmaa poolt saadetakse teele üha enam migrante.

Suurbritannia siseminister Priti Patel on väidetavalt sõlminud oma Prantsuse kolleegiga kokkuleppe, mille kohaselt on Briti laevadel õigus patrullida Prantsusmaa vetes, takistamaks migrandipaate. Farage’i filmitud video näitab aga midagi muud.

Migration Watch UK survegrupi sõnul on probleem selles, et migrante ei deporteerita ja nad teavad seda. „Nad tuleks viia kohe tagasi Prantsusmaale, kus nad saaksid oma asüülitaotluse esitada.“

Allikas: Breitbart

6 commentsOn Brexiti eestvedaja Nigel Farage paljastab organiseeritud inimkaubandust La Manche`i väinas

 • Avatar

  Tahan jagada linki, kuidas iisrael ja ÜRO mingine allasutus tahtsid Sksamaale, Kanadasse ja mujale saata 16 tuhat aafriklast. Spiigel vist oli, ja kõik kuulasid kui valget tõde, kuni Iisraewli vasakpoolne meedia Haaretz võttis asja üles ja paljastas selle kaabakpäti Netanjahuu sitttükid.

 • Avatar

  Käib täielik rahvuste hävitamine – Prantsusmaal nt kirjutas Macron alla korraldusele, milline kohustab koolides edaspidi ka araabia keelt õppima!

 • Avatar
  Toomas Aljas

  Täiega käib oma rahva hävitamine – Pransusmaal kirjutas Macron alla korraldusele, milline kohustab koolides sisse viima araabia keele õppe!

 • Avatar

  Peavoolumeedias on ainult–oh me vajame neid,saame rohkem töökohti,immigrandid on head,kui hea on ikkagi avatud maailm ja segunemine migrantidega,ilge.

 • Avatar

  Jah! Uued Uudised ja Objektiiv on ainsad adekvaatsed eestikeelsed veebiväljaanded, mida tahad lugeda. Eriti vajalik on see neile, kes võõrkeeli ei oska. Sest kustkohast siis vanemad lihtsad inimesed niisugust infot saaks, mis selleski artiklis kajastatud? Delfis oli vahepeal õige vagune, kuid nüüd umbes kuu aega on jälle valitsusevastane tegevus ja kõntsaloopimine tolles uuskommunistide sopaväljaandes hoogustunud. Vahepeal mõeldi küllap uut rünnakuplaani välja. Sest nüüd genereeritakse seal iga päev niisuguseid kirjaoskamatuid ja loogikavaeseid tobedusi, et kivid ka nutavad…Soovin UU peategijale kõva närvi, kannatlikkust ja muidugi tervist!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused