Brexiti Partei juht: liikumise BLM agenda paneks isegi Lenini punastama

Maailm,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Leninid Moskva muuseumis on pildile jäänud enne BLM-i tulevärki, muidu nad tõesti punastaksid.

Brexiti partei juht Nigel Farage ütles oma toetajatega kõneldes, et BLM-liikumise (Mustad Elud Loevad) agenda paneks isegi Lenini punastama. Vesteldes möödunud nädalal Facebooki vahendusel oma toetajatega, hoiatas Farage liikumise eest, kuna seda vedavate inimeste eesmärk ei ole mitte rassismiga võitlemine, vaid Lääne tsivilisatsiooni hävitamine. Ta viitas sellele, kui kiiresti rakendas BLM mustanahalise kurjategija George Floydi surma oma eesmärkide teenistusse.

Liikumine jõudis kiiresti ka Suurbritanniasse ja spordimeeskonnad, meedia, poliitikud ja politsei hakkasid korrutama BLM-i narratiivi, justkui oleks Suurbritannia läbi ja lõhki rassistlik maa.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Kui tegemist oleks võrdsete võimaluste eest võitlemise, õiglase ühiskonna, inimeste – sõltumata nende taustast – ausa, otsese ja ühtemoodi kohtlemise eest võitlemisega, siis ei oleks ju mingit probleemi,“ ütles Farage. Tema sõnul tuleb teha selget vahet, mida tähendavad kolm sõna „mustad elud loevad“ ja mida esindab BLM-liikumine.

„Tegemist on agendaga, mis paneks isegi Lenini punastama. [—] Tegemist on marksismiga. Tegemist on kapitalismi hävitamisega. Tegemist on rahvusriikide hävitamisega sellisel kujul, nagu me neid teame. Ja muidugi, tegemist on politseilt rahastuse ära võtmisega,“ selgitas Farage.

Ta meenutas, kuidas teda paari nädala taguse esinemise järel populaarses hommikuprogrammis „Good Morning Britain“ valetajaks nimetati. „Kuid ometigi hakkab tõde nüüd vaikselt päevavalgele tulema.“ Farage ütles tookord samuti, et BLM-i eesmärk ei ole mitte rassiline võrdsus, vaid politseilt rahastuse ära võtmine, anarhia, kõikide Lääne riikide sümbolite ning väärtuste hävitamine.

Mitmed organisatsioonid ja poliitikud, kes BLM-i esialgu toetasid, on oma toetusest nüüdseks loobunud. Näiteks Inglise Premier League jalgpallimeeskonnad, kes esialgu langesid solidaarsuse märgiks enne mängu algust ühele põlvele, on nüüd öelnud, et ehkki nad on rassismi vastu, ei „kiida nad heaks ühegi poliitilise organisatsiooni või liikumise tegevust ega toeta ühtegi grupeeringut, mis kutsub üles vägivallale või õigustab ebaseaduslikku tegevust“.

Isegi Briti leiboristide partei liide sir Keir Starmer ütles, et ei toeta anarhistlik-marksistliku grupeeringu üleskutseid saata politsei laiali või vähendada selle rahastust.

BLM-i kaasasutaja Patrisse Cullors on end ise nimetanud „väljaõppe saanud marksistiks“ ja tema juhendajaks oli väidetavalt endine ameeriklasest kommunist ja terrorist Eric Mann.

Farage kutsus inimesi üles BLM-i mitte toetama. „Nende eesmärk ei ole mitte rassiline võrdsus, vaid Lääne tsivilisatsiooni hävitamine selle praegusel kujul. Me ei tohiks BLM-i liikumist mitte mingil juhul toetada.“

Allikas: Breitbart London

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused