Briti armee karistab sõdureid, kes poseerisid koos islamipedofiilide paljastaja Tommy Robinsoniga

Maailm,
©AFP/Scanpix
Tommy Robinson on Suurbritannias islamiseerimisvastase liikumise sümboliks saanud.

Briti armee teatas, et sõdurid, kes poseerisid koos islamivastase ajakirjaniku Tommy Robinsoniga ühe pildi peal, visatakse armeest välja.

Islamipedofiilia paljastamise eest islamofoobi sildi külge saanud ja vangi mõistetud Tommy Robinson käis värbamispunktis ja lasi ennast koos sõduritega pildistada, nimetades neid seejuures tõelisteks Briti kangelasteks. Selle peale aga ärritus Briti mosleminõukogu, mille esindaja Miqdaad Versi, kes kunagi väitis, et “valged britid peavad integreeruma moslemite ja teiste sisserändajatega”, kaebas “ekstremistlike” fotode levitamise kohta sõjaväele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Armee algatas sõdurite suhtes distsiplinaarjuurdluse, mis võib lõppeda nende errusaatmisega. “Igaüks, kes rikub armee väärtusi ja standardeid, seisab silmitsi haldusmeetmetega,” ütles sõjaväe pressiesindaja.

Tommy Robinson esines seepeale järgmise avaldusega: “Suurbritannia mosleminõukogu võiks ekstremismi otsida oma kogukonnast ega peaks seda kaugemalt otsima. Briti armee on selleks, et kaitsta oma kultuuri ja meie vabadusi, ning sõjaväelastel on lubatud väljendada oma arvamust ja kasutada oma demokraatlikke õigusi. Ma ei ole erinevalt moslemitest kunagi õhutanud Briti sõdurite tapmist.”

Ta lisas: “Mosleminõukogu liige Daud Abdullah kirjutas kirja, mis õhutas meie meeste tapmist, paar aastat enne kui Lee Rigby mõrvati. Teie väärtused ei ole meie väärtused.” Lee Rigby oli Briti sõdur, kelle nigeerlastest sisserändajad mõrvasid teadlikult kättemaksuks nende moslemite eest, keda Briti armee olevat oma missioonidel tapnud.

Tommy Robinson sai tuntuks Suurbritannia moslemipedofiilia paljastamise eest, kes kuritarvitasid aastaid briti tüdrukuid, sundides neid prostitutsioonile. Selle eest algatasid riigi vasakpoolsed ja moslemid tema vastu hävituskampaania, süüdistades liberaalsete vaadetega meest islamofoobias, ja saavutasid tema süüdimõistmise. See algatas massilise liikumise Tommy kaitseks, mis viis tema vabastamiseni vanglast.

Moslemid on paljudes Suurbritannia piirkondades enamuse saavutanud ning on haaramas poliitilist võimu omavalitsustes, mis võimaldab neil oma propagandat seaduslikult ajada ja vastaseid islamofoobias süüdistatuna karistada. Seetõttu on ka Briti riiklik süsteem nendega kaasa läinud, mille tulemuseks ongi see, et Ühendkuningriigi sõdureid karistatakse “islamofoobi” Tommy Robinsoniga koos poseerimise eest, sest armeel on juba islamofiilsed väärtused.

Lääne-Euroopas on islam saavutanud juba sellise positsiooni, kus riigivõimud ei julge enam neile vastanduda, kartes moslemite ülestõusu – selle asemel represseeritakse neid, kes juhivad tähelepanu islamiseerimisele.

Allikas: Politicalite

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused