Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Briti politsei valmistub… Brexitiga kaasnevast kaupade puudusest tingitud rahutusteks!

-
10.09.2018
Brexiti vastased demonstrandid – tuleviku mässajad?
© Reuters/Scanpix

Üha sagedamini jääb mulje, et Läänes levinud vasakliberaalne mõttelaad mahub suurepäraselt mõiste “idiotism” (totrus, nürimeelsus – EKI) alla.

Briti politseijuhid on koostanud plaani võimalikeks kodanikerahutusteks, kui Suurbritannia peaks lahkuma Euroopa Liidust ilma kokkuleppeta, kirjutas pühapäeval ajaleht The Sunday Times.

Eriline selle loo juures aga on põhjendus – nimelt teatas leht viitega lekkinud dokumendile, et mured võimalike kaupade nappuse pärast võivad viia “ulatuslike rahutusteni”, nagu vahendab BNS.

Kas võib keegi ette kujutada nõmedamat stsenaariumi, kui on see Brexiti vastu seisvate globalistide väljapakutud variant, mille kohaselt tekitab kokkuleppeta EL-ist lahkumine kaupade puuduse, mis viib omakorda massirahutusteni?

Eraldumine on viidud lausa katastroofi tasemele, mida võrreldakse nõukaaja talongimajandusega! Tegelikult pole Briti majandusel ka hetkel midagi viga ja Brexit pigem turgutab seda, vähemalt teatud majandusharudes.

Plaani koostas Briti riiklik politsei koordineerimiskeskus, mis tegeleb politsei töö koordineerimisega suurte ürituste ajal ja kriisi korral. Plaani kohaselt võivad rahutused puhkeda kolme kuu jooksul enne või pärast Suurbritannia lahkumist EL-ist 29. märtsil 2019. aastal.

“Mul on  hea meel, et politsei ja eksperdid kaaluvad võimalikke stsenaariume juhuks, kui Brexiti lepet ei saavutata,” ütles siseminister Sajid Javid BBC-le. Ministri näol on tegu Pakistani juurtega moslemiga, seega võib eeldada, et politsei valmistub hoopis teist sorti rahutusteks – näiteks selleks, et brittidel saab kuningriigis võimu haaravatest allahikummardajatest kõrini.

Või siis on tegu juba ette kavandatud rahutustega, millega tahetakse Suurbritanniat karistada – just selline soov on Brüsselil, kes tegelikult kokkulepet ei soovigi, vaid tahab läbi viia EL-ist lahkumise näidiskaristamise.