Brüsseli peksupoiss Poola kingib oma naistele kõige turvalisema ühiskonna Euroopas

Maailm,
- Updated
©Marta Soszynska
11.11.2014, Varssavi. Poola neiu iseseisvuspäeva tähistamas.

Reitingufirma New World Wealth raportist rände ja heaolu kohta ilmneb, et Poola on Euroopas naiste jaoks kõige ohutum riik.

Uuringu järgi on naiste jaoks kõige turvalisem riik maailmas  Austraalia, Poola on kuues, olles samal ajal Euroopa kontinendil esikohal, vahendab kansalainen.fi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Aruande kohaselt on naiste turvalisus üks olulisemaid näitajaid riigi pikaajalise õitsengu mõõtmiseks. Selle aluseks on võetud naistevastaste kuritegude osakaal kõigist kuritegudest riigiti 2017. aastal.

Skandinaavia riike nagu Soome, Norra, Rootsi ja Taani, esikümnest ei leia, mis on märkimisväärne, võttes arvesse nende maade tolerantsusele rõhuvat ja feministlikku poliitikat ning atmosfääri. Kõige hullem on naiste olukord Somaalias, Sudaanis, Iraagis ja Süürias.

Euroopa Liit süüdistab Poolat sealses väidetavalt ebademokraatlikus kohtureformis ning Brüsselile ei meeldi ka Varssavi soovimatus pealesunnitud kvoodiimmigrante vastu võtta. Ometigi on just konservatiivne immigratsioonipoliitika muutnud Poola naistele turvaliseks, samas kui paljud Lääne-Euroopa naised elavad pidevas vägistamis- ja käperdamishirmus, mis lähtub arvukatest moslemiimmigrantidest.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused