Demokraadid ja nende äärmuslastest liitlased lõhuvad Ameerika ühtsust

Maailm,
©Scanpix
Ameerikas käib marksistlik revolutsioon.

Ameerika on jagunemas punaseks ja siniseks ehk vabariiklaste ja demokraatide juhitavaks, kuid massimeedia kirjutab ainult Bideni poole tegemistest, mis aga on üldjuhul destruktiivsed.

Demokraatide kontrolli all olevates osariikides ja linnades käib marksistlik revolutsioon: valgeid sunnitakse loobuma oma “valgest olemusest”; marksistlik BLM võtab Bideni administratsioonilt võimu vastavalt tolle lubadustele üle, tegutsedes ise räkiti reeglite kohaselt (inimestelt ja ettevõtetelt nõutakse katuseraha “rassismivastaseks võitluseks”); algatatakse mustanahalistele raha jaotamise programme; politsei on moraalse ja füüsilise surve all; “rassismivastased” ähvardavad vägivallaga, kui nende nõudmisi ei täideta jne.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

See on vallandanud riigisisese ümberasumise sinistest ehk demokraatide kontrollitavatest osariikidest punastesse, ennekõike Texasesse ja Floridasse – kes peale vasakpoolsete tahakski elada Portlandi või Seattle “autonoomiates”? See aga tähendab, et valge Ameerika koondub oma piirkondadesse, kuhu marksistidel asja pole. Mustanahalised on Ameerikas vähemus, seega piirdub BLM-i mõju ainult piirkondadega, kus neid on rohkem ja kus neid toetavad “vihased valged vasakliberaalid”.

Ega kõik mustadki BLM-i kommuunidesse jää – möödunudsuviste rahutuste ajal astusid paljud neist organisatsiooni vastu välja, öeldes, et nad on küll rassismi vastu, kuid teavad ja tunnevad neid, kes BLM-i kuuluvad ega taha nendega tegemist teha. Tegu on juba maffialaadse organisatsiooniga, kes allutab mustanahalist ühiskonnaosa endale, üritab seda ka teiste kogukondadega teha ja kehtestab oma võimupiirkonnas diktatuuri. Seejuures aga suplevad selle liidrid rahas, aktivistid aga nõuavad tänavatel otsest vägivalda valgete vastu.

Vasakpoolne revolutsioon saab võita ainult osas Ameerikast. Teine osa üritab normaalsust säilitada ja seda ilmselt kasvõi relvadega. USA on küll tugeva keskvõimuga riik, kui osariikidel on samas tohutu autonoomia – nii saavad Bideni Ameerikas olla vabalt Trumpi osariigid, nagu seda on Texas, Florida ja veel mitmed. Biden püüabki enda algatatud massimigratsiooniga Kesk-Ameerikast muuta nende osariikide rahvastikku latiinode kasuks, kes toetavad teda tänu migratsioonilubadustele. Kuigi Florida kuubalased on näiteks alati vabariiklaste toetajad olnud.

Biden on paraku juba praegu suurtes raskustes – ta  ei jõudnud isegi 100 päeva ametis olla, kui Black Lives Matter teatas sel nädalal, et musti kogukondi “terroriseeritakse” rohkem Bideni kui endise presidendi Donald Trumpi ajal. Samas kirjutab The Daily Wire, et Minnesota Black Lives Matteri aktivistid lõpetasid väidetavalt surmaga lõppenud politseitulistamise protestimise pärast teada saamist, et auto ärandamise vahejuhtumis osalenud mees on valge. The Blaze kirjutab, et kliimaaktivistid kallasid Valge Maja lähedal maha sõnnikut, et protestida Bideni keskkonnaplaani vastu.

Pinged USA-s kasvavad, sest Arizonas otsustati presidendivalimiste hääled käsitsi üle lugeda, demokraadid aga on mobiliseerinud kogu oma käsutuses oleva justiitssüsteemi selle takistamiseks, nii et Trump pidi paluma Arizona osariigi kuberneril Duceyl 2020. aasta valimiste kohtuekspertiisi jaoks turvalisus tagada.

Nagu paljud ennustasid, liigub USA uue kodusõja poole ja see juhtunuks mõlema, nii Trumpi kui Bideni võidu korral.

Loe ka Kahe Ameerika Ühendriigid – USA on jagunenud Punaseks ja Siniseks Ameerikaks ja VIDEO: “Käed veriseks!” Liikumise Black Lives Matter aktivist kutsus vägivallale

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused