Demokraat Joe Bideni väidetava edu taga on suur hulk pettusi ja mahhinatsioone

Maailm,
Demokraatide toetaja Pennsylvanias valimistulemusi ootamas.

Ameerika Ühendriikide presidendivalimiste tulemused ei ole endiselt lõplikult teada ning üha enam tõstab pead kahtlus, et mitmes võtmeosariigis on toimunud suuremahulisi valimispettuseid.

Nevada osariigi vabariiklik partei teatas neljapäeval, et on esitanud justiitsminister William Barrile valimispettustega seoses enam kui 3000 kriminaalasja. Samas arvatakse, et võimalike pettuste arv võib veelgi kasvada, seda olukorras, kus uusi vihjeid valimispettuste kohta laekub pidevalt juurde. Näiteks ei olnud Nevada elanikel väidetavalt võimalik hääletada koroonaviiruse pandeemia ja teiste neist mitteolenevate põhjuste tõttu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Konservatiivne mõttekoda Project Veritas avaldas aga video kullerfirma USPS töötajast Las Vegases, kes rääkis pataka hääletussedelite andmisest end varjata soovinud ajakirjanikule. Tühjad sedelid olid kulleri käes, kuna need olid väidetavalt saadetud valel aadressil.

Pennsylvanias kaevati neljapäeval omakorda kohtusse valimispettus, mille kohaselt oli valijate hulgas vähemalt 21 000 surnut. Väidetavalt ei suutnud Pennsylvania hallata oma valijate registrit nii, nagu seadus ette näeb.

„7. oktoobri 2020 seisuga oli registris vähemalt 9212 inimesed, kes on olnud surnud vähemalt viis aastat, 1990 registreeritut on olnud surnud vähemalt 10 aastat ja 197 vähemalt 20 aastat,“ seisis süüdistuses. „Samuti oli Pennsylvania registris enam kui 21 000 surnut veel kuu aega enne üht viimaste aastate kõige olulisemat föderaalametite valimist.“ Süüdistuste kohaselt suri neist 21 000 inimesest umbes 92% enne 2019. aasta oktoobrit. Samuti on Pennsylvania nimekirjas väidetaval 800 000 mitteaktiivset hääletajat.

Neljapäeval Valges Majas rahva poole pöördudes kritiseeris president Donald Trumo teravalt vasakpoolsete kontrolli all olevaid piirkondi ning väitis, et demokraadid tegelevad sihiteadlikult valimiste varastamisega. „Meie eesmärk on kaitsta valimiste rikkumatust,“ ütles Trump. „Me ei lase varastada nii olulisi valimis, või siis ükskõik milliseid valimisi.“

Ta lisas, et kui võtta arvesse kokku loetud legaalsed hääled, siis oleks tema võit kindel. „Kui lugeda juurde ka ebaseaduslikud hääled, siis on selge, et meil tahetakse valimisi varastada,“ jätkas ta. „Olen rääkinud kirjateel hääletamisest juba pikemat aega, see on süsteemi täielikult hävitanud. Tegemist on korruptiivse süsteemiga, mis muudab ka inimesed korruptiivseks, isegi kui nad tegelikult sellised ei ole. See on liiga lihtne. Nad tahavad teada, kui palju hääli neil on juurde vaja ja siis tundub, et nad leiavadki need hääled.“

Trump kritiseeris ka arvamusküsitlusi „teadlikult valede tulemuste“ esitamise eest. „Nad väitsid, et tulemas on suur sinine laine, kuid see oli vale, seda tehti heidutamiseks. Selle asemel tuli suur punane laine,“ ütles ta. „Meie kätte jäi senat, ehkki meil tuli saada kaks korda rohkem kohti kui demokraatidel ja seda palju suurema konkurentsiga osariikides.“

Tema sõnul olid meedias esitatud arvamusküsitlused kõige otsesemas mõttes valimistesse sekkumine. „Need võltsküsitlused, valeuuringud olid mõeldud meie valijate kodus hoidmiseks, illusiooni loomiseks Bideni populaarsusest ja vabariiklaste korjanduste takistamiseks.“

Allikad: Townhall, Breitbart

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused