Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Demokraatide Ameerika allakäik: Seattle võttis linna palgale ja politseireformi tegema kurjategija ja vägivalla õhutaja

23.09.2020
Need, kes USA linnu maha põletasid, saavd nüüd võimule. Protestijate süüdatud hoone Seattles.
© Scanpix

Seattle’i linn võttis oma palgale vägivaldseid proteste korraldanud ja prostitutsiooni vahendamise – sealhulgas ka alaealiste tüdrukute kupeldamise – eest vangi mõistetud mehe. Nn tänavakuningal on nüüd linnavalitsuses oma kabinet ja korralik palk ning tema peamiseks tööülesandeks on politseireformi nõustamine.

The New York Post kirjutas selle kohta, et Andre Taylor mõisteti 2000. aastal viieks aastaks vangi, kus ta kokku istus siiski ainult veidi üle aasta, samuti viitas leht sellele, et mõned tema kupeldatud neiud olid alaealised.

„Ma sündisin tänavatel: ma olen tulnud sügavast pimedusest,“ ütles Taylor enda kohta ühes YoutTube’i videos, kus ta ühtlasi kiitles selle üle, et tal on kupeldaja ametis tegutsemise ajast mitmete temaga koos olnud naistega ka lapsi.

„Me otsustasime, et me oleme selle subkultuuri liikmed, nagu maffia, meeldigu see teile või mitte,“ rääkis ta. „Ma tean, et te olete meid alati pidanud rämpsuks. Aga meid ei huvitanud, mida te meist arvasite… Nagu mind ei huvita see ka praegu.“

Taylor oli ka üks Kapitooliumi mäe okupeerimise  (Capitol Hill Occupied Protest) liikumise eestvedajaid ning ütles, et protestijad peaksid nõudma linnalt okupeerimise lõpetamise eest 2 miljonit dollarit. „Ärge lahkuge niisama,“ ütles ta Seattle’i Antifa liikmetele ja anarhistidele. „Lahkuge midagi kaasa võttes.“

Tegemist ei ole siiski esimese korraga, mil Seattle’i linn toetab Taylorit maksumaksja rahaga. The New York Post kirjutab, et Taylori asutatud organisatsioon Not This Time (ingl k: seekord mitte) sai möödunud aastal 100 000 dollarit kõnesarja „Conversations with the Street“ (ingl k: vestlused tänavatega) jaoks.

Seattle’i linnapea kõneisiku Kelsey Nylandi sõnul sõlmiti Taylori ja linna vahel leping, kuna nende vahel juba toimus koostöö.

„Taylor tuli Seattle’isse 2016. aastal pärast seda, kui tema vend Che Taylor suri politsei kuulist, ja ta ütles, et tuli siia sõda alustama,“ kirjutas Seattle Times.

Allikas: Breitbart