Demokraatide poolt 2016 juhitud Justiitsministeerium ja FBI kuritarvitasid rahva usaldust

Maailm,
- Updated
U.S. Republican presidential candidate Donald Trump addresses the media regarding donations to veterans foundations at Trump Tower in Manhattan

USA esindajatekoja luurekomisjoni vabariiklased tuvastasid, et Venemaa sekkumist 2016. aasta presidendivalimistesse uurivad Justiitsministeerium ja Föderaalne Juurdlusbüroo (FBI) rikkusid tõsiselt rahva usaldust.

Komisjon avaldas täna 2.02.18 komisjoni vabariiklaste koostatud memo, milles komisjoni juhi Devin Nunese sõnul kajastatakse, kuidas justiitsministeerium ja FBI kuritarvitasid oma võimu. Nunese sõnul loodab ta, et memo “heidab valgust sellele häirivale sündmuste jadale” ja annab hoogu “reformidele, mis lubavad ameeriklastel täielikult taastada oma usaldus riigiametite suhtes”, ütles ta.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

USA president Donald Trumpi ütles pärast memo avaldamist, et dokumendi sisu põhjal peaksid paljud inimesed end häbenema. “Paljud inimesed peaksid end häbenema, sest see mis meie riigis on juhtunud, on äärmiselt häbiväärne,” sõnas Trump äsja avalikuks saanud dokumendi kohta, mis käsitleb USA justiitsministeeriumi ning FBI poolt algatatud lubamatut räiget nuhkimist ja nn juurdlust Venemaa sekkumisest USA presidendivalimistesse, kui andsid loa võtta järelevalve alla Trumpi valimiskampaania nõunik Carter Page.

FBI on hoiatanud memo avalikustamise eest. Demokraatide sõnul on memo ainus eesmärk õõnestada FBI ja Justiitsministeeriumi juurdluse tõsiseltvõetavust. Demokraadid on juba hoiatanud Trumpi võimaliku põhiseadusliku kriisi esilekutsumise eest ja öelnud, et ei luba Trumpil patustanud justiitsametnikke, nende seas eriprokurör Robert Muellerit vallandada, sest see segavat “tõe” väljaselgitamist. Selline suhtumine kinnitab paraku igipõlist tõde, et parim kaitse on rünnak ja asi pole tõepoolest puhas.

Kas sõda ja nõiajaht USA demokraatlikult valitud president Trumpi vastu on sellega ometi ükskord lõppenud, on esialgu veel vara öelda, kuid obamaistliku süvariigi inetu nägu hakkab aina enam paljastuma küll ja seda kindlate faktide alusel.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused