Donald Trump: Biden on hävitamas kõike seda, millega me tegime oma riigi piiri turvaliseks

Maailm,
Donald Trump esinemas konservatiivide konverentsil. (Foto: Scanpix)

Ameerika Ühendriikide 45. president Donald J. Trump tegi alljärgneva avalduse:

“Tänu Joe Bideni katastroofilisele juhtimisele on meie piir nüüd täiesti kontrolli alt väljas. Meie suurepäraseid piirivalve- ja ICE-agente on Bideni administratsiooni poolt halvustatud, alandatud ja mõnitatud. Nende inimeste, kes ei peaks siin olema, massiline sissetung riiki toimub tunnipõhiselt ja süveneb minutite kaupa.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Paljudel on karistusregistrid ning teised levitavad koroonaviirust. Sisekontroll on lõpetatud – kurjategijad, kelle meie administratsioon kunagi viivitamatult ühiskonnast eemaldas, lastakse nüüd tagasi tänavale, et nad saaksid toime panna kohutavaid ja vägivaldseid kuritegusid. ICE ohvitserid tahavad neid süüdimõistetud kurjategijaid meeleheitlikult vanglas hoida, kuid Biden ei lase neil seda teha. Piiril keerlev tsunami ujutab üle kohalikke kogukondi, eelarved ammenduvad, haiglad täituvad ja käib kohalike ameeriklastelt töökohtade võtmine.

Kui ma ametist lahkusin, olime saavutanud oma riigi ajaloo kõige turvalisema piiri. Bideni ajal on olukord juba hull, ohtlikum ja rohkem kontrolli alt väljas kui kunagi varem. Ta on rikkunud oma ametivannet, mis nõuab, et säilitataks meie põhiseadus ja jõustataks meie seadused. Meie lõunapiiril pole kunagi olnud sellist aega nagu praegu toimuv, kuid mis veelgi tähtsam, juhtuma hakkab veelgi hullem.

Nüüd, kui Biden on rakendanud üleriigilise migrantide sisselubamise, tungivad paljudelt maadelt tulevad ebaseaduslikud sisserändajad meie piirile ja neid enam tagasi ei saadeta. Meil ei saa kunagi olla turvalist piiri, kui ebaseaduslikult kohale sõitvad inimesed vabalt sisse lubatakse. Mul olid Mehhiko ja selle suurepärase presidendiga head suhted, kuid kõik see on praegu vastutavate inimeste ränga ebapädevuse ja radikaalsuse tõttu lõhutud.

Mehhiko migratsioonipoliitika oli korralik, kuid Biden jättis selle kohe maha, ilmselt seetõttu, et see toimis nii hästi. Samamoodi olid meil turvalised lepingud Kesk-Ameerika riikidega, mis olid erakordselt edukad, kuid Biden lükkas need rumalalt kõrvale.

Me kehtestasime salakaubaveo ja inimkaubanduse peatamiseks võimsad reeglid ja protseduurid, kuid Bideni administratsioon on nendest tõestatud strateegiatest loobunud ning andnud salakaubavedajatele ja inimkaubitsejatele selle asemel tõhusa kontrolli meie piiri üle.

Hoolimata sellest, et demokraatide poolt aastaid veninud kohtuprotsessid ja poliitika seda edasi lükkasid, sai müür piiril peaaegu valmis ja selle saaks kiiresti lõpetada. Nii tehes päästetakse tuhandeid inimelusid. Bideni administratsioon peab viivitamatult tegutsema, et lõpetada piiridel õudusunenägu, mille nad on meie rahva jaoks vallandanud. Hoidke ebaseaduslik sisseränne, kuritegevus ja Hiina viirus meie riigist väljas!”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused