Donald Trump elumarsil peetud kõnes: iga elu toob maailma armastust, iga laps toob rõõmu oma perele

Maailm,
- Updated
©ZUMAPRESS.com/Scanpix
Donald Trump koos elujaatavate naistega.

Reedel Washingtonis toimunud elumarsil (March for Life) kordas president Donald Trump üle iseenesestmõistetava tõe – iga laps on väärtuslik ja püha kingitus Jumalalt.

Trump on esimene Ameerika Ühendriikide president, kes esines kõnega sündimata laste kaitseks korraldatud elumarsil. „Mul on suur au olla ajaloos esimene elumarsil osalev president,“ ütles Trump rahva juubelduste saatel. „USA presidendina tunnen siin täna koos teiega seistes tõelist uhkust.“ Ning jätkas: „Kõik, kes me siia täna oleme kogunenud, mõistame igavest tõde. Iga laps on väärtuslik ja püha kingitus Jumalalt.“ President lubas ka edaspidi seista iga inimelu pühaduse ja väärikuse kaitsel.

Trump kiitis naisi ja emasid töö eest sündimata laste ning omaenda laste kaitseks. Ühtlasi rõhutas ta noorte inimeste olulist rolli. „Noored on elumarsi süda ja just teie põlvkond teeb meie rahvast taas elupooldava ja perekonda pooldava,“ ütles ta.

Donald Trump kinnitas, et jätkab võitlust sündimata laste eest, seda vasakpoolsete rünnakutest hoolimata. „Nad ründavad mind, sest ma võitlen teie eest ja nende eest, kellel ei ole häält,“ rääkis ta. „Iga elu toob siia maailma armastust, iga laps toob rõõmu oma perele. Iga inimene on väärt kaitsmist, ja mis kõige olulisem – me kõik teame, et iga inimhing on jumalik ja iga inimene, sündinud või sündimata, on loodud kõikvõimsa Jumala püha näo järgi,“ sõnas president.

Sajad kohale tulnud elupooldajad avaldasid oma toetust Trumpile kandes peas MAGA (Make America Great Again) mütsi. Marsil osalejad tervitasid presidenti maruliste toetusavaldustega, skandeerides muuhulgas: „Veel neli aastat!“.

Elumarss on protestimarss USA ülemkohtu 1973. aasta otsuse vastu, millega seadustati Ameerika Ühendriikides abort.

Allikas: Breitbart

Kommentaarid

4 commentsOn Donald Trump elumarsil peetud kõnes: iga elu toob maailma armastust, iga laps toob rõõmu oma perele

 • Avatar
  Aare Sisask

  Sõna on ju vaba 😉

 • Avatar
  Mida Doonald saavutas?

  Konsolideeris Iraani rahva viha jänkistani untermenchide suhtes, kes pole oma “kristliku usuga” kaugemal, kui paar-kolmsada aastat. Tegi teene. Suleimani, ISIS-e vastase võitluse juht aga sooviski märtrisurma, ning teha seda niimoodi, et surmaga ühendatakse riik, see on eriline au. Donaldi haua peale laseks mõned oma põit.

 • Avatar

  Vaatame, et kas meie meedias see sündmus ka kajastamist leiab?

 • Avatar

  Ilusad sõnad koleda reaalsuse varjus. Reaalselt pole Trump toetanud ühtegi seaduse algatust mis nende sõnadega kokku läheks – pigem vastupidi.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused