Donald Trump elumarsil peetud kõnes: iga elu toob maailma armastust, iga laps toob rõõmu oma perele

Maailm,
- Updated
©ZUMAPRESS.com/Scanpix
Donald Trump koos elujaatavate naistega.

Reedel Washingtonis toimunud elumarsil (March for Life) kordas president Donald Trump üle iseenesestmõistetava tõe – iga laps on väärtuslik ja püha kingitus Jumalalt.

Trump on esimene Ameerika Ühendriikide president, kes esines kõnega sündimata laste kaitseks korraldatud elumarsil. „Mul on suur au olla ajaloos esimene elumarsil osalev president,“ ütles Trump rahva juubelduste saatel. „USA presidendina tunnen siin täna koos teiega seistes tõelist uhkust.“ Ning jätkas: „Kõik, kes me siia täna oleme kogunenud, mõistame igavest tõde. Iga laps on väärtuslik ja püha kingitus Jumalalt.“ President lubas ka edaspidi seista iga inimelu pühaduse ja väärikuse kaitsel.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Trump kiitis naisi ja emasid töö eest sündimata laste ning omaenda laste kaitseks. Ühtlasi rõhutas ta noorte inimeste olulist rolli. „Noored on elumarsi süda ja just teie põlvkond teeb meie rahvast taas elupooldava ja perekonda pooldava,“ ütles ta.

Donald Trump kinnitas, et jätkab võitlust sündimata laste eest, seda vasakpoolsete rünnakutest hoolimata. „Nad ründavad mind, sest ma võitlen teie eest ja nende eest, kellel ei ole häält,“ rääkis ta. „Iga elu toob siia maailma armastust, iga laps toob rõõmu oma perele. Iga inimene on väärt kaitsmist, ja mis kõige olulisem – me kõik teame, et iga inimhing on jumalik ja iga inimene, sündinud või sündimata, on loodud kõikvõimsa Jumala püha näo järgi,“ sõnas president.

Sajad kohale tulnud elupooldajad avaldasid oma toetust Trumpile kandes peas MAGA (Make America Great Again) mütsi. Marsil osalejad tervitasid presidenti maruliste toetusavaldustega, skandeerides muuhulgas: „Veel neli aastat!“.

Elumarss on protestimarss USA ülemkohtu 1973. aasta otsuse vastu, millega seadustati Ameerika Ühendriikides abort.

Allikas: Breitbart

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused