Eesti globalistide eeskuju Macron võrdles rahvuslust pidalitõvega, kuid sai nina pihta

Macron ja imaamPresident Macron peab nõu imaamiga.

Globalistist Prantsuse president Emmanuel Macron nimetas Euroopa identiteeti kaitsvaid rahvusmeelseid ja migratsioonivastaseid meeleolusid pidalitõveks, kuid sai samas vastulöögi Itaalia siseminister Matteo Salvinilt.

Macron manitses riigi loodeosas Bretagne´i poolsaart külastades hoiduma Euroopa Liidu vastastesse meeleoludesse laskumast. Globalistist riigipea ei öelnud, kellele ta viitas, kuid Prantsusmaa ja Itaalia on viimasel kümnel päeval pidanud sõnasõda Rooma keeldumise tõttu võtta vastu Vahemerel üle 600 migrandi Euroopasse smugeldanud abilaeva. Prantsuse vabaühenduse SOS Mediterranee abilaeva Aquarius lubas enda sadamasse lõpuks sotsialistide valitsetav Hispaania.

Itaalia parempoolsesse immigratsioonivastasesse Põhjaliigasse kuuluv siseminister Matteo Salvini, kes ei lubanud Aquariusel Itaalias randuda, andis Prantsuse presidendile vastulöögi.

“Kui Macron lõpetaks solvamise ja praktiseeriks konkreetselt seda heldust, mis ta suu täidab, tuhandete immigrantide võõrustamisega, mida Itaalia on viimastel aastatel teinud, oleks parem kõigile,” vahendas Itaalia pressiagentuur AGI Salvini sõnu Terni linnas. “Ma võime olla pidalitõve populistid, kuid ma võtan õppust neist, kes avavad oma sadamaid. Võtke tuhandeid migrante vastu ja siis võime uuesti rääkida,” sõnas ta.

Euroopa vasakliberaalsetes ringkondades peetakse kahe maailmasõja järel kõigi hädade peasüüdlaseks rahvuslust, kuid jäetakse tähelepanuta, kui palju tapatalgusid on vallandanud vasakpoolne äärmusideoloogia, sealhulgas marksism-leninism ja maoism, samuti islamiäärmuslus, ning nüüd hävitab ühiskondade ühtsust ka multikultuursuse jõuline pealesurumine.

Kommentaarid