Eestis on Kaja Kallase, Soomes Sanna Marini naistevalitsus… kuni võim tuleb anda migrandinaistele

Maailm,
- Updated
Rootsi uued peremehed on kohal. (Foto: Scanpix)

Arvate, et valgete naiste võimuaeg on tulnud? Eksite – kui feministid on oma rolli täitnud, siis lükatakse nad koos valgete meestega kõrvale.

Rootsi Roheliste Partei pressiesindaja Märta Stenevi väidab, et selleks, et Rootsis saaksid võimu vähemusnaised, peavad rootslannadena sündinud valged naised kõrvale astuma.

Stenevi tegi oma avaldused intervjuu ajal pärast seda, kui temalt oli küsitud erinevusi riigi mees- ja naishääletajate hääletusmudelite vahel.

Stenevi sõnul on Rootsi meeste puhul „murettekitav trend“ nende konservatiivsemaks muutumine ja arvamine, et Rootsi on juba praegu sooliselt piisavalt „võrdne, vahendab Aftonbladet.

Ta teatas, et Rootsi mehed ei pea mitte ainult võimust loobuma, vaid seda peavad tegema ka kohalikud Rootsis sündinud valged naised: „Kui võõrsil sündinud naised tahavad võimu saada, peavad valged kodumaal sündinud naised kõrvale astuma.”

Sarnaseid kommentaare on varem esitanud teisedki Rootsi Roheliste Partei liikmed, kes näiteks soovitasid 2018. aastal Eslövi linnas põlisrootslastel, kellel multikultuursus ei meeldi, lihtsalt lahkuda. Sama soovitab muide ka Rootsi araablaste partei.

Kohaliku roheliste esimees Lars Ahlfors ütles massirände vastastele Rootsi Demokraatidele viidates: “Me arvame, et kui te ei naudi multikultuursust, siis peaks teil olema võimalus lahkuda.”

Nii on Rootsi mürkrohelistest saanud põlisrahva küüditajad ja rootslaste-vastased padurassistid. Aga kui kord araablased sealmail võimul on, siis tuleb ka rohelistel Märtadel ja Larsidel pillid kotti panna.

Ilmselt pole tulevases Lääne-Euroopa kalifaadis kohta ei Merkelil, Macronil, Johnsonil, Löfvenil ega kellelgil teisel, kelle hukatuseks saab lihtsalt euroopalik päritolu.

Allikas: Breitbart

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused