EL-i soodustatav ränne pandeemia tingimustes: Sitsiilias põgenevad migrandid massiliselt karantiinist

Maailm,
©Reuters/Scanpix
Migrandid randuvad Itaalia Lampedusa saarel – puha noored sõjaväe-eas mehed. Mis saab Euroopast?

Sitsiilias põgenesid esmaspäeval koroonaviiruse karantiinist veel kümmekond migranti, teatasid võimuesindajad.

Sisserändajad lahkusid omavoliliselt Porto Empedocleses tsiviilkaitse poolt püstititatud ajutisest varjualusest, kus pidid veetma 14 päeva karantiinis.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Päev varem oli samasugusest karantiinirajatisest lahkunud pea 200 inimest, kui Itaalia võimud valmistasid ette mereväelaeva migrantide majutamiseks.

Iga päev saabub sadu ebaseaduslikke sisserändajaid Itaalia lõunarannikule, aga eriti Sitsiilia ja Lampedusa saartele.

Itaalia oli esimene koroonaviirusest mõjutatud Euroopa riik. Viiruse tagajärjel on riigis surnud enam kui 35 000 ja nakatunud 242 000 inimest. Laupäeval tuvastati Itaalias 275 uut nakatunut ja viis koroonasurma.

Võib täiesti kindlalt väita, et Euroopa Liit soodustab üle Vahemere toimuvat paadirännet – muidu oleks see juba ammu suletud. Paraku võetakse kõik vastu, korjatakse merelt kokku ja EL-i liidrid teevad üha uusi avaldusi, milles kutsutakse migrante inimkaubitsejate korraldatud paadiretkedel aitama.

Veelgi enam – EL-i vasakpoolsetele ja liberaalsetele liidritele ei loe isegi pandeemia, kõik võetakse endiselt omaks. Pealegi näitas koroonaviiruse levik seda, et migrandid jäävad ka Euroopas virelema, sest siinsed riigid ei suuda neid enam prii leivale võtta ning neid kasutatakse palju orjatööjõuna, näiteks Itaalia põllumajanduses.

Karme sõnu saab öelda ka Itaalia kohta – selle riigi vasakvalitsus taaselustas inimkaubanduse, mis Lega siseminister Matteo Salvini ajal katkes Itaalia suunal peaaegu täielikult ja kolis Hispaaniasse. Praegu lõikab Itaalia oma rumala poliitika vilju.

Inimkaubandus Vahemerel tuleb läbi lõigata nii, et inimkaubitsejad enam paate vette ei lükkaks. Kui mingid riigid on migrandilembelised, saatku laevad järele ja viigu nad oma maale. Praegune alleshoitav rändetee üle Vahemere ja Balkani, ning Saksamaa poolt loodav uus migrantide jaotuskava näitavad, et merel jätkuvate tragöödiate taga on Euroopa Liidu soov Aafrika ja Araabia Euroopasse kolida.

5 commentsOn EL-i soodustatav ränne pandeemia tingimustes: Sitsiilias põgenevad migrandid massiliselt karantiinist

 • Avatar
  Aigar Ajaots

  Euroopa Majandusühendust enam pole, nüüd on konksuliste seltsimeeste luulude prakstiseerimise katselabor. Ehk annab idaeurooplastega mingit eraldi majanduskoostööd katsetada, Lääne tapvad ideoloogiad tahavad meid kiirkorras assimileerida. Selliste väljapressijatega lihtsalt pole võimalik ühises kalhoozas rahumeelselt kooseksisteerida.

 • Avatar

  “Euroopa Liidu soov Aafrika ja Araabia Euroopasse kolida…”
  Muutes Euroopa Aafrikaks ja Araabiaks kogu sealse kaose ja seadusetusega.

 • Avatar

  Arengumaalased on jubedad loomad, Usbekistanis oli enne revolutsiooni kirjaoskus 2%, nägin neid vene sõjaväes, venelased tagusid neid kaigastega, teistmoodi ei saanud, jutust aru ei saanud, mõni jooksis nende pärast sõjaväest ära või poos enda üles kui liiga palju usbekke tema svodis oli, terroriseerisid kogu aeg, see kuradi lollakas merkel peaks selle läbi elama, et teaks kellega tegemist, afgaanid on sama rahvas, aga need ei saanud kommunismi ajal ka haridust, veel hullemad kotid peas.

 • Avatar
 • Avatar

  Tulge, sm.-d punased, ja ütelge veel, et jutt Euroopa rahvaste väljavahetamisest ning valge rassi hävitamisest on pelgalt kellegi ajus sündinud vandenõuteooria!

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused