Euroopa Komisjon on rahul vaid üheksa liikmesriigi asüülipoliitikaga

Rubriik Maailm On
- Updated
Timmermans

Euroopa Komisjon hoiatas kolmapäeval, et 19 Euroopa Liidu liikmesriiki, nende hulgas Prantsusmaad ja Saksamaad, ähvardavad sanktsioonid asüülireeglite rikkumise eest.

“On aeg, et liikmed asuksid tegutsema ja teeksid, mis nende kohus,” ütles Euroopa Komisjoni asepresident Frans Timmermans Euroopa Ülemkogu rändekriisikohtumise eel.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Euroopa Komisjon asub menetlema 40 Euroopa Liidu ühiste asüülireeglite rikkumise juhtumit. Tegemist on mõnede asüülipoliitika elementide täitmatajätmisega, et varjupaigataotluste kohta võimalikult kiiresti otsus langetada. See on aga toonud kaasa varjupaigataotlejate ebainimliku kohtlemise, väidab Euroopa Komisjon.

Märgukirja said Austria, Belgia, Bulgaaria, Küpros, Tšehhi, Saksamaa, Eesti, Kreeka, Hispaania, Prantsusmaa, Ungari, Leedu, Luksemburg, Läti, Malta, Poola, Rumeenia, Rootsi ja Sloveenia.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused