Brüssel kavandab 34 miljonit sisserändajat, Ungari seisab plaanile jõuliselt vastu

Maailm,
- Updated
Migrantide vahemerest väljaõngitsemine toimub Itaalia Lampedusa saare lähistel nii päeval kui öösel.

24. novembril 2020 esitas Euroopa Komisjon migrantide sotsiaalse integratsiooni ja kaasamise migratsiooni tegevuskava. Komisjoni arvates tuleb kõrvaldada tõkked sisserändajate osalemisele ja kaasamisele Euroopa ühiskondadesse.

Dokumenti tutvustaval pressikonverentsil oli vastutavate ELi volinike sõnadest selge, et komisjon julgustab jätkuvalt migrantide vastuvõtmist, kuna nende arvates on see tulevikus vajalik majanduslikel põhjustel.

Ehkki tegevuskava annaks sisserändajatele rohkem õigusi ja soodustusi, ei näi see siiski arvestavat massirändega seotud turvariskidega.

Tegevuskava põhipunktide kohaselt pakuks Brüssel migrantidele eluaset ja annaks neile suurema sõnaõiguse avalikes asjades kõigil valitsustasanditel. Sellega kaasataks rohkem migrante ja migratsioonitaustaga ELi kodanikke konsultatsioonidele ja otsustusprotsessidele kohalikul, piirkondlikul, riiklikul ja Euroopa tasandil.

Plaani kohaselt toetaks liit sisserändajaid rohkem kui oma kodanikke, toetades nende endi loodud ja juhitud ettevõtteid. Pealegi seaks kava sisserändajate tööhõivet toetades töötud ELi kodanikud veelgi raskemasse olukorda.

Justkui sellest ei piisa, sunniks Brüssel Euroopat omaks võtma ka eurokraatide mõtteviisi selles küsimuses, sätestades tegevuskavas selgelt, et sellega püütakse muuta eurooplaste mõtteviisi rände ja migrantide suhtes: „Kaasamine on ka probleemide lahendamine teadvustamatu kallutatus ja mentaliteedi muutuse saavutamine ning viis, kuidas inimesed üksteist tajuvad ja tundmatule lähenevad. ”

Kui arvate, et see kõik kõlab tuttavalt, pole te ainsad. Tegevuskava näeb välja sarnane George Sorose plaaniga lasta Euroopal “lähitulevikus igal aastal vastu võtta vähemalt miljon varjupaigataotlejat”. Finantsspekulant on aastaid propageerinud oma ideid avatud ühiskonnast, et muuta Euroopat ja sealset ühiskonda.

Nende sisserändajate levitamine, keda Euroopa peaks Sorosi plaani kohaselt siia lubama, peaks olema püsiv ja kohustuslik. Rahvusriikide vaenaja tegi ka selgeks, et tema kava eesmärk on immigrantide kaitsmine ja riigipiirid on selle takistuseks.

Kuid komisjoni tegevuskava läheb veelgi kaugemale, püüdes tuua ELi kodanikuks umbes 34 miljonit sisserändajat (ligi 8 protsenti ELi praegusest elanikkonnast). See tähendab, et 34 miljonile migrandile antakse kodakondsus ja hääleõigus.

Kes ütleb, et see on see, mida Euroopa tahab või vajab? Millal on Euroopa kodanikud selle poolt hääletanud? Nagu peaminister Viktor Orbán selle nädala alguses parlamendis ütles, on Ungari selle plaani vastu kõigest jõust ega tee järeleandmisi.

Allikas: abouthungary

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused