Euroopa Liidu geiõiguste ühisavaldus pälvis ainult 14 allkirja

Maailm,
©Uued Uudised
Kõik liikmesmaad ei toeta EL-i homoagendat. Pilt on illustratiivne.

Kuigi Euroopa liidus on 27 liikmesriiki, sai rahvusvahelise homo-, bi- ja transfoobia vastase päeva ühisavaldus peaaegu poole vähem toetust.

BNS kirjutab: “Hulk Euroopa Liidu (EL) riikide ministreid tegid 17. mail peetava rahvusvaheline homo-, bi- ja transfoobia vastane päeva puhul ühisavalduse, /…/ …nii sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo kui mitmed teised EL-i ministrid kirjutanud alla ühisavaldusele… /…/ Just seetõttu pidasid 14 EL-i maa ministrid oluliseks tänase päeva puhul allkirjastada ühisavaldus ning toetada 11. märtsil 2021 Euroopa Parlamendi poolt vastu võetud otsust, mis kuulutab, et Euroopa Liit on „LGBTIQ vabaduse ala”.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Allkirja andsid tõenäoliselt ainult “progressiivsed” riigid, perekonna traditsioonilist olemust kaitsvad maad sellega kaasa ei läinud.

Lisaks kirjutab BNS: “Kümned suursaadikud Varssavis tegid esmaspäeval Poolale üleskutse kaitsta LGBTQ õiguseid, mille olukord on riigis hiljutise raporti järgi kõige hullem Euroopa Liidus. Parempoolne erakonna Seadus ja Õiglus (PiS) võitleb väidetava “LGBT-ideoloogia” vastu ja võrdleb geiõigusi kommunismiga. /…/ Kirja allkirjastasid 40 riigi diplomaadid, nende seas USA ja enamik Euroopa Liidu riike, aga ka Euroopa Komisjoni, ÜRO pagulasameti (UNHCR) ja teiste organisatsioonide esindajad.”

Ka siin on näha, et diplomaatide toetust napib. Kes vaatab praegu telest populaarset reisisarja “Kaks kanget Tansaanias”, teab Teet Margna ja Kristjan Jõekalda vahendusel, et üheski Tansaania hotellis pole kahesesse voodisse lubatud heita kahel mehel (erandiks oli Sansibari saar). Ilmselt on geiõigused läänelik lõbu, millega näiteks aafriklased kaasa ei lähe.

Lääne meedia vassib, kirjutades, et Poola võrdlevat geiõigusi kommunismiga – tegelikult võrdlevad Poola liidrid homoagenda agressiivsust kommunismiidee levitamise agressiivsusega. Ka LGBT-ideoloogia vabad alad ei tähenda mitte homoseksuaalsuse keelamist, vaid homopropaganda keeldu nendes piirkondades.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused