Euroopa on teel hukatusse – põrkuvad massiimmigratsioon ja “euroopalikud väärtused”

Maailm,
- Updated
©UU
Euroopa Liitu pole vaja lagundada – ta kukub tänu oma lollustele ise kokku.

Kuigi nii Eesti ja Euroopa võimueliit ja peavoolumeedia üritavad tõestada, et liberaalsel Euroopal pole häda midagi, tõestab reaalne elu, et selle ühiskonna enda loodud sisevastuolud hävitavad EL-i üsna varsti.

Portaal birminghammail.co.uk kirjutab sellest, kuidas Saltleys asuva riikliku õppeasutuse Parkfield Community School moslemiõpilaste tulevihased emad algatasid protesti LGBT algatatud No Outsiders’i pilootprojekti vastu, millega tahetakse juba algkoolides hakata homofoobia vastu võitlema.

Parkfieldi kogukonnakooli õpilaste raamatute hulka kuuluvad meile tuttavad õpikud, kus on “emme, ema ja mina” ning “kuningas ja kuningas” – sellega tutvustatakse samasooliste abielusid ja geiperekondi.

No Outsiders programm on sattunud moslemitest vanemate kriitikatule alla, kes mõistavad sellised õpetused hukka, sest homoseksuaalsus on islamis rangelt keelatud. Eriti marus ollakse selle peale, et homoõpetust tehakse vanemate varasema nõusolekuta. Paljud tõid oma lapsed koolist ära.

Nördinud ema Fatima Shah, kes võttis oma 10-aastase tütre koolist ära, ütles BirminghamLive’ile: “See on sobimatu, täiesti vale. Lastele öeldakse, et on OK olla gei, kuid 98% selle kooli lastest on moslemid – see on moslemi kogukond. Ma ei maksa selleks õppemaksu, et algkoolides sellist õpetust tehtaks – mul laps peaks õppima inglise keelt, matemaatikat ja teadusi.”

Ema märkis, et tütar tuli koju ja küsis, kas ta on poiss või tüdruk, ning ta on kindel, et oma last tahab ta ainult naiseks kasvatada. Teised vanemad rääkisid sellest, kuidas lapsed hakkasid kodus vastassugupoole riideid selga passima.

37-aastane Mohammed Sakib, kellel on Parkfieldi kogukonna koolis kaheksa, üheksa ja kümne aasta vanused lapsed, lisas: „Ma austan kõiki religioone, kuid miks peaks algkooliealistele lastele homoseksuaalsust õpetama? Ei ole meie tava!” Kool muidugi kaitseb oma programmi.

Lääne-Euroopa liberaalne ühiskond on massiimmigratsiooniga oma tuleviku alla pannud viitsütikuga pommi. Ühest küljest levitatakse nn euroopalikke väärtusi, kus ülistatakse homosid ja muid vähemusi, kellele jagatakse heldelt privileege; edendatakse sooneutraalsust ja soolist võrdõiguslikkust – soodustatakse lollusi, mis on täiesti vastuolus terve mõistusega.

Teisalt aga uputatakse oma ühiskond teisest kultuurist tulijatega, kellele sellised asjad pole mitte ainult võõrad, vaid ka vastunäidustatud. Eriti just islamis on naised meestest madalamal positsioonil, homoseksuaalsus kuritegu ja Lääne individuualsed vabadused teisejärgulised.

Nende kahe maailma vahel peab kord paratamatu kokkupõrge tulema ja pole kahtlustki, kes võitjaks jääb – allaheitlikust liberalismist pole vastast islami tugevale kultuurile. Ainus võimalus vastuolusid leevendada on piirata miinimumini migratsiooni ja pöörduda tagasi kristliku Euroopa väärtuste juurde.

Naljakas ongi see, et kui liberaalne Euroopa tahaks võõraid Lääne ühiskonda sulandada, siis peaks ta soodustama tugeva heteroseksuaalse perekonna esiletõstmist ja tuhanded migrandid harjuksid uute oludega kiiresti. Selle asemel aga pakutakse neile perverssustest kubisevat elustiili, mille vastu hakkaks iga mõistusega inimene – nii hävitabki neomarksismi kaaperdatud liberalism ennast ise.

Pikemalt saab BirminghamLive lugu lugeda SIIT

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused