Euroopa ülevõtmine on alanud: Saksamaa sisserändajate ühendused nõuavad “kohustuslikku minimaalset mitmekesisuse taset”

Maailm,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Sisserändajad on Angekla Merkelist vaimustuses, sakslased aga pigem mitte.

Sisserändajate organisatsioonide föderaalne konverents esitas Saksamaa kantslerile Angela Merkelile tehtud avalikus kirjas kaheteistkümnest punktist koosneva “parempoolse äärmusluse vastase võitluse” üldplaani.

Võrgustik, mis koosneb väidetavalt 40 sisserändajate ühendusest, peab end esindajaks “neljandikule elanikkonnast, kes kardavad oma tuleviku ja laste pärast”. Muu hulgas nõuavad nad Saksamaa Bundestagis “sisserändeühiskonna alalise osalusnõukogu” loomist, “mitmekesisuse kui riikliku eesmärgi seadustesse kinnistamist” ja rändajate tugevamat esindatust kõigis avalikes ametites.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Üldplaan“ nõuab ka „rassismivastase võitluse ja demokraatia edendamise kaasamist föderaalvalitsuse ja liidumaade põhiseadustesse kui lepingut“. Rassimõiste peaks ühenduste arvates seadustest kaduma. “Demokraatia edendamise seadus”, mis hõlmab “üleriigilisi teadlikkuse tõstmise ja hariduskampaaniaid”, tulevat mittetulundusseaduses kinnistada iseseisva aspektina.

Lisaks vajaks Saksamaa migrantide arvates “rikkumisest teatamise” mehhanisme, sealhulgas kaitsemeetmeid julgeolekuasutustes, samuti “minimaalset mitmekesisust” neis, sest “rühmaarusaam institutsioonides” tulevat ületada.

Vaja olevat fondi ohvrite kaitsmiseks paremäärmusluse eest ning “teaduslikku föderaalset konstitutsiooni kaitseinstituuti”, mille eesmärk oleks uurida paremäärmuslust, veebipõhiseid vihakuritegusid ja radikaliseerumisprotsesse. Lisaks muudele punktidele, mida ühendused soovivad õiguslikult kindlustada, pakuvad nad välja “kodanike nõukogusid, loteriimenetlusi ja ajutisi kvoote ebasoodsas olukorras olevatele rühmadele”.

“Saksa inimesed on ehitanud peale sõda üles heaoluühiskonna ja mingid suvalised sisserändajad, kes ei ole lillegi liigutatud, parasiteeruvad ja tulevad oma nõudmistega lagedale. Sakslased on kõik käest andnud. Seda ühiskonda on raske päästa,” kirjutab selle peale üks kommentaator.

Kui selline kava peaks rakendatama, libiseb Saksamaa kodusõja suunas, sest osa sakslastest keeldub ilmselt riiki võõrastele üle andmast. Kui aga Saksamaa saab teisel poolaastal Euroopa Liidu eesistujariigiks, siis on ilmselt oodata Berliini juhitavat migratsioonisurve ägenemist kogu Euroopale.

Allikas: Junge Freiheit

3 commentsOn Euroopa ülevõtmine on alanud: Saksamaa sisserändajate ühendused nõuavad “kohustuslikku minimaalset mitmekesisuse taset”

 • Avatar

  Ei väsi kordamast – neil on seljataga Soros oma rahade ja juristide armeega – rahad mis ta on MEILT kõigilt välja petnud.
  Loeme ja imestame – kes veel oskab seda kunsti – https://www.apollo.ee/salajane-migratsiooniplaan.html
  See võitlus ei ole uus – see algas juba sajandeid tagasi – vaatame ja õpime; https://concen.org/content/europa-last-battle-2017

 • Avatar

  Vaat kus “tarkpead!” Nende nõudmiste sõnakasutus viitab väga tugevale juriidilisele taustale! Migrandid tööd ei tee, aga juriidika on väga selge.
  Nõuavad juba BUNDESTAGIS osalemist???? VÕIB KINDEL OLLA, et taas on tegemist sinise põllega kommunistliku revolutsionääri SOROSE korraldatud aktsiooniga.
  MIKS TA SEDA TEEB? Kas oma rahvusest tulenevalt ääretu vihaga Euroopa rahvaste saavutuste ja kultuuri vastu, saavutamaks 500 milj Euroopa elanike HALLIMASSISTUMIST, kes
  siis lihtsalt elulevad ja ei arene enam mingiski suunas? tuhmid orjad? Kes teab vastust?

 • Avatar

  “Kui aga Saksamaa saab teisel poolaastal Euroopa Liidu eesistujariigiks, siis on ilmselt oodata Berliini juhitavat migratsioonisurve ägenemist kogu Euroopale.”—– Ühtlasi kiirendab see Öiruliidu lagunemist ja langemist. Sest kõik see moodustis on rajatud üdini haigetele värdideloogiatele.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused