Euroopa ülevõtmine on alanud: Saksamaa sisserändajate ühendused nõuavad “kohustuslikku minimaalset mitmekesisuse taset”

Maailm,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Sisserändajad on Angekla Merkelist vaimustuses, sakslased aga pigem mitte.

Sisserändajate organisatsioonide föderaalne konverents esitas Saksamaa kantslerile Angela Merkelile tehtud avalikus kirjas kaheteistkümnest punktist koosneva “parempoolse äärmusluse vastase võitluse” üldplaani.

Võrgustik, mis koosneb väidetavalt 40 sisserändajate ühendusest, peab end esindajaks “neljandikule elanikkonnast, kes kardavad oma tuleviku ja laste pärast”. Muu hulgas nõuavad nad Saksamaa Bundestagis “sisserändeühiskonna alalise osalusnõukogu” loomist, “mitmekesisuse kui riikliku eesmärgi seadustesse kinnistamist” ja rändajate tugevamat esindatust kõigis avalikes ametites.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Üldplaan“ nõuab ka „rassismivastase võitluse ja demokraatia edendamise kaasamist föderaalvalitsuse ja liidumaade põhiseadustesse kui lepingut“. Rassimõiste peaks ühenduste arvates seadustest kaduma. “Demokraatia edendamise seadus”, mis hõlmab “üleriigilisi teadlikkuse tõstmise ja hariduskampaaniaid”, tulevat mittetulundusseaduses kinnistada iseseisva aspektina.

Lisaks vajaks Saksamaa migrantide arvates “rikkumisest teatamise” mehhanisme, sealhulgas kaitsemeetmeid julgeolekuasutustes, samuti “minimaalset mitmekesisust” neis, sest “rühmaarusaam institutsioonides” tulevat ületada.

Vaja olevat fondi ohvrite kaitsmiseks paremäärmusluse eest ning “teaduslikku föderaalset konstitutsiooni kaitseinstituuti”, mille eesmärk oleks uurida paremäärmuslust, veebipõhiseid vihakuritegusid ja radikaliseerumisprotsesse. Lisaks muudele punktidele, mida ühendused soovivad õiguslikult kindlustada, pakuvad nad välja “kodanike nõukogusid, loteriimenetlusi ja ajutisi kvoote ebasoodsas olukorras olevatele rühmadele”.

“Saksa inimesed on ehitanud peale sõda üles heaoluühiskonna ja mingid suvalised sisserändajad, kes ei ole lillegi liigutatud, parasiteeruvad ja tulevad oma nõudmistega lagedale. Sakslased on kõik käest andnud. Seda ühiskonda on raske päästa,” kirjutab selle peale üks kommentaator.

Kui selline kava peaks rakendatama, libiseb Saksamaa kodusõja suunas, sest osa sakslastest keeldub ilmselt riiki võõrastele üle andmast. Kui aga Saksamaa saab teisel poolaastal Euroopa Liidu eesistujariigiks, siis on ilmselt oodata Berliini juhitavat migratsioonisurve ägenemist kogu Euroopale.

Allikas: Junge Freiheit

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused