Eurooplase osalus jõhkras mõrvas ei vähenda islamiäärmusluse ohutegurit

Maailm,
- Updated
©AFP/Scanpix
Tüüpiline Lääne vasakliberalismi käsitlus – eurooplannade peade mahalõikamisel pole religiooniga mingit seost!

Paljude uudiste tausta puhul tasub küsida – miks on seda just nii kajastatud? Nii ka  Marokos toimunud jälgi kuriteo puhul.

Postimees kirjutab kahe noore eurooplanna jõhkrast tapmisest Maroko mägedes loo “Skandinaavia turistide mõrva korraldas musta minevikuga eurooplane”, kus muuhulgas öeldakse: “Kuritegelik noorukiiga, autode põletamine, röövid ja probleemid vaimse tervisega. Nii kirjeldatakse 25-aastast Šveitsi-Hispaania kodakondsusega Kevin Zoller Guervost, keda kahtlustatakse eelmisel kuul Marokos kahe eurooplanna julma mõrva toime pannud islamistide väljaõpetamises ja juhendamises.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tõenäoliselt on sellisel käsitlusel ideoloogiline taust – ärge süüdistage islamit, näete ju, et asja taga on hull eurooplane. Sellist nippi kasutatakse ka varjupaigataotlejate poolt Euroopas sooritatud kuritegude ulatuse fakti vaigistamiseks, kui mõne terroristi puhul rõhutatakse, et ta on teise või kolmanda põlve migrant ja Euroopa riigi kodakondsusega – polevat need massiliselt saabuvad uusmigrandid nii hullud midagi, radikaliseeruvad ja teevad kuritegusid ka pikka aega euroopalikus ühiskonnas elanud inimesed!

Põhimõte on selles, et taandada terrorismi juured üksikisikutele ja subjektiivsetele teguritele, mitte põhjustele ja protsessidele üldse. Olgu tapja, vägistaja või lihtne seaduserikkuja alles saabunud migrant või juba aastaid siin elanud võõras, tegelikud juured on ikkagi samad ehk migratsioon – inimesed tulevad võõrast kultuurist ja äsjasaabunu elab justkui edasi endiste kodumaiste väärtuste maailmas, teise-kolmanda põlve migrant aga pole suutnud sihtriigi väärtustega kohaneda, on teadlikult jäänud sünnimaa väärtustele truuks (näiteks suhtumises naistesse või teiseusulistesse) või on nende juurde naasnud.

See, et noore taanlanna ja norralanna tapmise korraldas Euroopa juurtega inimene, kes kolis Marokosse ja hakkas seal džihadiste välja õpetama, omab hoopiski teistsugust sõnumit, kui seda on süü ajamine vaimselt ebastabiilsele eurooplasele – see näitab, kui ohtlik on sallimatu ja agressiivse usu lubamine Euroopasse, kus see alustab laastamist ka kristlike väärtuste ruumis. Kui noorte naiste kõri kõikab läbi Kongo neeger (sealses kodusõjas on naised peamine seksuaalne märklaud) või Maroko araablane oma kodumaal ja oma kultuuriruumis, on see veel mõistetav, sest nende mentaliteet ja kasvatus annavadki selleks impulsi.

“Guervos ei määrinud oma käsi ega haaranud ise naiste tapmiseks noa järele, vaid koolitas tõenäoliselt selleks välja Marrakechi džihaadirühmituse liikmed. “Ta tegi neile ajupesu,” ütles ühe mõrvas kahtlustatava mehe vend.” Sama hästi võinuks seda teha ka kohalik Islamiriigi pealik ja tüdrukud oleks ikkagi tapetud, aga eurooplase osalus paneb maha hoopiski teised rajajooned, kui lootis Postimees seda lugu võimendades.

Kui aga kuritegusid hakkavad sooritama eurooplased, kellele on äärmusislam koju kätte toodud ja armsaks tehtud, siis on see väga võimas hoiatussignaal kogu kristliku taustaga Euroopale – islamiinvasioon tuleb peatada, sest see hakkab peedistama ka elus pettunud eurooplasi. Kirjutab ju Postimees: “Politsei sõnul külastas Guervos pärast islamiusku astumist sageli Saudi Araabia rahastatud Genfi mošeed, mille liikmetele on esitatud süüdistusi seotuses terrorismiga.”

Lõpetuseks veel üks legend ja propagandanipp, mida Euroopa meedias sageli kasutatakse – kui jutuks on migrantide kuriteod Euroopas, siis tuuakse esile põlisrahva seas levinud samalaadse kuritegevuse protsendid, näitamaks, et ise olete samasugused. Kuigi pagulaste sooritatud kuritegude arv ületab kogu Euroopas paljudes kordades põlisrahva sooritatute arvu, maksab üle korrata Põlissoomlaste liidri Jussi Halla-aho sõnad, mida ta lausus televäitluses sots Eero Heinäluomaga: “Soomes esineb tõepoolest kuritegevust, kuid raske on taibata, miks seda peab välismaalt juurde tooma.”

Ka Rootsi STV määras selle uudise kajastamisel ära põhimõtte, et pühasõdalaste sooritatud mõrva ei tohtivat mingilgi moel islamiga seostada. Lääne-eurooplased on multikultuursusest juba nii põrmu paisatud, et võtavad enda süüks ka võõraste vaenajate kuriteod, seda kasvõi kaude, peaasi, et “kalleid külalisi” ei solvataks.

Allikas: Postimees

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused