Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

“Eurooplasena sündida on lotovõit” – vihakõne, libauudis ja ajupesu üheskoos

17.01.2019
Aafrika lahendab jätkuvalt probleeme Kalašnikovidega ja toob selle “kultuuri” ka Euroopasse.
© Reuters/Scanpix

Kõige lihtsam on midagi vastikut kokku keerata valuteemade ümber, nagu vasakliberaalne maailm koos truu peavoolumeediaga seda pidevalt teevad.

Nii kirjutab Postimehe “Kohalik vaade” kokku pool-hispaanlase ja pool-itaallase Javier Brandoli reisimuljetuse, millel on intrigeeriv pealkiri “Eurooplasena sündida on lotovõit” ja mis on pealkirjast saati üks räige ajupesu. Tõene on vaid üks moment – kui hetkel sünnib laps Euroopas ja eurooplase peres, on tal tõesti vedanud. Kõik muu on valetõlgendus.

Faktid iseenesest on loos õiged ja masendavad: enamik aafriklasi ei suuda ettegi kujutada eurooplaste elatustaset; keskmise eurooplase psühholoogitasu eest toidaks Aafrika pere ära terve nädala; paljud maainimesed ei registreeri oma laste sündi, sest enamik neist sureb paari aasta jooksul – neid nimetutest lastest ei saa kunagi keegi teada, sest nad maetakse kuskile põllule maha; on kohti, kus emalt prostituudikoha pärimine on õnn, ja nii edasi.

Kogu selle loo lõpetab autor umbes sellise tõdemusega, et eurooplased on vastikud laristajad, kes suplevad õndsuses, samas kui aafriklased surevad nagu kärbsed. Faktina tõde, kuid eirata ei saa tausta. Loo läbi lugenud neomarksistlik ja vasakliberaalne eurooplane neab sellise loo peale valge rassi maapõhja, häbeneb silmad peast, nõuab maailma üleandmist aafriklastele ja soovib, et teda tema rassi pärast karistataks.

Eurooplased on loonud jõukuse, mitte pole Eldoradosse kukkunud

Euroopasse sündimine ei ole lotoõnn. Sinna sündimine on õnn seetõttu, et eurooplased on aastakümnetega loonud tohutu jõukuse, mille taga on küll ka muu maailma toormevarud, kuid ennekõike siiski Euroopa töökus, tahe, innovatsioon, ajalugu, traditsiooniline elulaad, mentaliteet ja palju muud asjad, mida teistel on nappinud.

Jah, arengumaid röövivad rahvusvahelised korporatsioonid, kuid see pole seostatav eurooplaste kui rassiga, sest kapital polevat ei rassi ega rahvust. Maailma rikkaimaid inimesed ei kipu oma samuti oma dollareid ja eurosid vaestele jaotama, vaid on Sorose moodi pigem rändepaktide taga, et massid liikuma panna. Need, kellel tõesti oleks võimalik oma rahaga maailma muuta, seda ei tee, ja enamik neist tegutseb poliitiliselt globalistide-multikultuurlaste seas.

Keegi ei saa tänapäeval rääkida kolonialismi tagajärgedest, sest aafriklastele oleks kolonisaatoreid just vaja, et lapsed saaksid süstitud ja sirguks üles – ise nad sellega hakkama ei saa, kuigi enamik Aafrika riike on iseseisvad 1960.-1970. aastatest.

Euroopa tõuseb alati jalule – miks mitte teised

Teine maailmasõda laastas Euroopa täielikult – näiteks oli 1945. aastal Argentinal suuruselt viies maailma majandus, sest ise sõdimata oskas ta mõlema poole vahel laveerides jõukaks saada. See fakt näitab lihtsalt seda, kui hukas oli sõjajärgne Vana Maailm – aga ometi tuli vähemalt kapitalistlik Euroopa sellest mõnekümne aastaga välja.

Mustanahalised lõid Lääne-Indias oma Haiti riigi juba 1804. aastal ja vabastatud Ameerika orjad Libeeria riigi Aafrikas 1847. aastal, ja milleni on nad tänaseks jõudnud? Kui Rodeesiast sai Zimbabwe, võeti eurooplastest farmeritelt maa ja jaotati aafriklastele – mõne aastaga sai toiduaineid eksportivast riigist nende sissevedaja. Zimbabwe on eredaim näide sellest, kuidas “iseseisvunud” riigis mustanahalised majanduse täielikult hävitasid!

Globalist Timmermans väidab, nagu oleks Euroopa ja Aafrika saatuselt üks. Roheliste partei asutaja, endine Prantsusmaa keskkonnaminister ja parlamendi liige Yves Cochet nõuab, et eurooplased sünnitaks vähem: “Selleks, et meid ei süüdistataks rassismis ja elitaarsuses, selgitan, et sündide vähendamine ei ole suunatud kõige vaesemate riikide vastu, kes toodavad rohkem lapsi kui teised. Vastupidi. Rikkad riigid on esimesed, kes peavad demograafiliselt vähenema. Neil on kõige saastavamad eluviisid. Lisaks võimaldaks meie sündide piiramine meil paremini vastu võtta sisserändajaid, kes meie uksele koputavad.”

Aafriklastele võimu üleandmist on nõudnud ka Iiri bändi U2 solist Bono – Euroopa juhmistunud vasakliberaalid arvavad, et antagu Euroopa täies tükkis Aafrikale üle, koristatagu eurooplased jalust, ja õitseng läheb samamoodi edasi – lootke vaid!

Aafrika toomine Euroopasse tähendabki põhja poole nihkunud Aafrikat

Tooge praegu Euroopasse need 250 miljonit aafriklast, keda on lausa ametlikult arvatud kohe-kohe liikuma hakkavat, andke neile maailma ühe võimsa majandusega Saksamaal poliitiline võim, ja kümne aastaga on see riik teine Zimbabwe, kus aafriklased ei ela mitte uhketes ühepereelamutes, vaid matavad oma lapsi endiselt põllule, sest väärtusi ei toodeta piisavalt juurde, ning selle, mis laristamisest üle on jäänud, haarab omale mõni uus Mugabe. Aafrika kolib lihtsalt Euroopasse, et külmemas kliimas edasi vaesuda.

Või saatke põlisrootslased mõnesse võrdse rahvaarvu ja suurusega Aafrika riiki ning neegrid sealt omakorda Rootsi. Usub keegi tõesti, et 20 aasta pärast Rootsi õitseb endiselt? Jah, aafriklastel tuleb esialgu väga hea elu ja rootslastel väga halb, aga juba peagi hakkavad neegrid tagasi Aafrikasse tahtma, et seal uuesti rootslaste arvel elada.

Vasakliberaalid peaks aru saama, et Euroopa on jõukas vaid seetõttu, et seal elavad eurooplased, kes saavad karmis kliimas ainult töökusega hakkama. Soojas Aafrikas pingutamata elanud neegrid surevad seal ilma eurooplasteta ruttu nälja ja külma kätte või pagevad Aafrikasse tagasi.

Aafriklased lõpetagu kõigepealt matšeetekunst peadega

Aafrika riikide edukuse ja aafriklaste jõukuse võti ei peitu eurooplastelt ära võetud jõukuse neegritele jaotamises ega Euroopa ülevõtmises migrantide poolt ja Aafrikaks muutmises – neil tuleb vaid endile selgeks teha, et edukuse saladus peitub neis endis. Tuleb lõpetada verised, matšeete-genotsiidi täis kodusõjad, ja hakata riike üles ehitama!

Kogu seda juttu sobib ilmestama värske BNS-i uudis: “Kongo Demokraatliku Vabariigi lääneosas hukkus detsembris hõimuvägivallas vähemalt 890 inimest, teatas ÜRO kolmapäeval. “On hädavajalik, et seda šokeerivat vägivalda hakatakse kiiremas korras põhjalikult uurima ning süüdlaste üle mõistetakse õigust,” sõnas ÜRO inimõiguste ülemvolinik Michelle Bachelet avalduses.

ÜRO väitel on neil andmeid “usaldusväärsetest allikatest” vähemalt 890 inimese tapmise kohta 16.-18. detsembril Mai-Ndombe provintsis Yumbi territooriumil asuvas neljas külas. Vägivald puhkes ilmselt banunu ja batende kogukondade vahel, lisas ÜRO. Vähemalt 82 inimest on saanud rünnakutes vigastada, kuid tegelik ohvrite arv on arvatavalt suurem. Hõimuvägivald puhkes pärast seda, kui banunu hõimuliikmed tahtsid matta oma liidri batende hõimu territooriumile.”

Just see ongi see Aafrika, mida Timmermans, Bono, Verhofstadt, Macron ja paljud teised globalistid soovivad Euroopasse tuua.