Eurosaadik Beata Kempa: Poola lapsevanemad kaitsevad oma lapsi väärastunud kooliõppe eest

Maailm,
- Updated
©Internet
Poola eurosaadik Beata Kempa.

Katoliiklikus Poolas on terav konflikt traditsiooniliste ja “euroopalike” väärtuste osas süvenemas ja taas on oma osa euroliidul.

“Mida rohkem kutsub Euroopa Parlament oma resolutsioonides vanematelt lapsi ära võtma, seda enam tagame me Poolas laste kaitsmise seda tüüpi õpetuse sisu, pedofiilia ja selle reklaamimise eest ning tagame korralike õppetundide korraldamise,” ütles raadiojaamas “Radia Maryja” Poola eurosaadik Beata Kempa.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Euroopa Parlament võttis möödunud neljapäeval vastu resolutsiooni, milles kritiseeriti Poolat algatuse “Peata pedofiilia” alusel koostatud kodaniku seksuaalhariduse seaduseelnõu osas. Saadik Beata Kempa selgitas, et EP tegeleb asjaga skandaalse vasakpoolse saadiku Robert Biedroni soovitusel.

“Uue Euroopa Parlamendi liige eksitas algusest peale kõiki, öeldes, et see seaduseelnõu on valitsuse projekt /…/, kuid see on kodanikualgatus, millele on alla kirjutanud 250 000 kodanikku. Robert Biedroń määratles kohe diskussiooni telje selle ümber, et selle projekti eesmärk olevat karistada lapsi võimaliku seksuaalhariduse eest Poola koolides. /…/ Projekti olemus oli täiesti teistsugune – nimelt keelab see seadus pedofiilse käitumise propageerimise,” ütles saadik.

“Päevauudiste” saatekülaline juhtis tähelepanu sellele, et “Robert Biedroń pani mobiliseeruma kõik sotsialistlikud jõud – kõik, kes tajuvad sel viisil Lääne-Euroopa tsivilisatsiooni arengut.”

Neljapäeval vastu võetud dokumendis kutsus Euroopa Parlament Poolat üles hoiduma kavandatud sätete vastuvõtmisest ja võimaldama noortele juurdepääsu põhjalikule seksuaalharidusele.

“See nõudmine on teerull, mis kahjustab Poola ühiskonda, eriti noori. Nõuetekohase hariduse ja täiskasvanueluks ettevalmistamisega pole sellisel haridusel absoluutselt mingit pistmist. (…) Vasakpoolsetele piisab, kui nad heidavad EP-le mõned mitte täielikult kontrollitud sõnumid, ning europarlament ei lasku asja sisusse, vaid hakkab ettekirjutisi tegema. See on ennekuulmatu, kuna see vähendab Euroopa Parlamendi autoriteeti ja kindlasti ei tule selle institutsiooni prestiižile kasuks,” märkis parlamendiliige.

Kuna Poola on üks niinimetatud tõrksatest EL-i liikmesriikidest, ründab Brüssel seda riiki igast suunast, ka selleks, et lõhkuda religiooni suurt mõju ja anda tee vabaduse sildi all kultiveeritavale lodevusele.

Allikas: Radia Maryja

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused