“Farmlands” — kuidas Nelson Mandela unistus Vikerkaaremaast muutus mustade rassistide genotsiidiks valgete vastu

Maailm,

Lääne liberaalne ühiskond nutab krokodillipisaraid neegrite pärast, kuid vaikib mustanahaliste kuritegudest valgete kallal Lõuna-Aafrika Vabariigis, mis on võtmas genotsiidi mõõtmeid.

LAV-i 4-miljoniline valgete kogukond, mis koosneb valdavalt hollandi kolonistide järeltulijatest ehk buuridest, ning inglastest, on sattunud märatseva aafriklaste massi kallatungide ohvriks. Sadu farmereid on juba tapetud ja alles hiljuti võttis riigi parlament vastu otsuse neilt maa ilma kompensatsiooni maksmata ära võtta. Neegrid tallavad jalge alla ka oma kunagise ülipopulaarse liidri Nelson Mandela unistuse Vikerkaaremaast ehk rassilise võrdsuse riigist — nad on muutunud mustadeks rassistideks, mille kõrval valged rassistid kahvatuvad nii otseses kui kaudses mõttes.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Võib vaid eeldada, et selle juhtimatu maade võõrandamise protsessi käigus vägivald eurooplastest lõuna-aafriklaste kallal kasvab. On ka ette teada, mis saab mustadele jagatud maaga riigist ja seda Zimbabwe näite varal, kus riik muutus toiduainete väljavedajast sissevedajast ja riigi korrumpeerunud president suurmaaomanikuks.

Lõuna-Aafrika valge kogukond on juba pöördunud rahvusvaheliste organisatsioonide poole abipalvetega, kuid need on jõudnud vaid vasakliberaalsusest kurtide kõrvadeni. Euroopa Liit, kes soodustab neegrite sissevedu, on keeldunud valgeid ajaloolisele kodumaale lubamast. Europarlamendist marsitakse mistahes Lõuna-Aafrikat puudutava arutelu ajal massiliselt saalist välja. Vaid Austraalia on nõustunud LAV-i valgeid eeliskorras Rohelisele Mandrile lubama.

On olemas üks vapper noor naine, igati poliitiliselt ebakorrektne kanadalanna Lauren Southern, kes on Lõuna-Aafrika valgete raske olukorra teadvustamise oma mureks võtnud ja loonud dokumentaalfilmi “Farmlands”. Uued Uudised vahendavad selle tõsise appikutse ja hädapalve.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused