Geert Wildersi kõne Euroopa rahvuste ja vabaduse konverentsil Koblenzis

Maailm,
- Updated

Lääne-Saksamaal Koblenzis toimus tippkohtumine, kus käidi välja ühine nägemus vabast Euroopast.

Lisaks Prantsuse Rahvusrinde (FN) liidrile Le Penile on kohal veel Frauke Petry immigratsioonivastasest erakonnast Alternatiiv Saksamaale (AfD), Geert Wilders Hollandi islamivastasest Vabadusparteist ja Matteo Salvini Itaalia Euroopa Liidu vastasest Põhjaliigast.

Uusparempoolseid, rahvuslikke ja immigratsioonivastaseid erakondi kannustab tagant Suurbritannia otsus EL-ist lahkuda ning Donald Trumpi võit USA presidendivalimistel. Nad loodavad ka ise Euroopa poliitilist maastikku õiglasemaks muuta, kasutades selleks ära rahva rahulolematust praeguste Euroopa juhtidega ning viimaste katastroofilisi vigu immigratsioonipoliitikas. Kõik Koblenzi kohtumisel osalejad väljendasid Trumpile poolehoidu ja tunnustasid tema liikumist Valgesse Majja, mis kuulutab rahvusriikidele hukatusliku Obama ajastu lõppu.

UU

Seotud lood: Euroopa unitaarriiki vastustavad uusparempoolsed jõud peavad Saksamaal tippkohtumist

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused