George Soros muretseb Itaalias vaesusesse langenud illegaalide pärast, olles nad ise sinna suunanud

Maailm,
©AFP/Scanpix
George Soros – mees, kes muudab maailma hullemaks, kui ta on.

Miljardärist rahvusriikide vaenaja George Soros libiseb oma soovitustes Euroopa Liidule mööda sellest, et just tema tegevus on Euroopasse suuri probleeme tekitanud.

Postimehe loos “George Soros: EL peab lagunemise vältimiseks pakkuma liikmetele ühtset lahendust” kirjutab Soros katoliikliku heategevusorganisatsiooni Caritas Europa analüüsist illegaalsete sisserändajate kohta, kes elavat Lõuna-Itaalias väga ebainimlikes tingimustes, töötades sealses põllumajanduses.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sorose hinnangul olevat illegaalid suur nakkusallikas, kuid mitte nemad ei toovat viirust ise kaasa, vaid saavat selle Itaalias rasketes tingimustes elades. Nii näebki Soros lahendust selles, et need inimesed sealt “päästetaks.”

Tegu on Sorose enda tegevuse tulemiga – miljardäri rahastatavad organisatsioonid ja fondid tegelevad migratsiooni ergutamisega, kuid nagu näha, pole ta suutnud neile Euroopas jalgealust kindlustada. Ta vaid laseb migrante sisse vedada, jättes nad suuresti ühiskondade kaela.

Ka Euroopa ise pole suutnud (ja pandeemiajärgses kriisis ei suudagi) neid migrante vastu võtta, majutada ja sotsiaalsüsteemide najal ülal pidada. Asi pole ju ainult Lõuna-Itaalia põllumajandusse takerdunud inimestes, vaid migrandilaagrid õitsevad lisaks Kreeka saartele ka Pariisi äärelinnades, Calais`i sadamalinnas ja mitmel pool mujalgi.

Selles peitubki Sorose kahepalgelisus – tema impeerium meelitab igasuguste “avatud” organisatsioonide kaudu võõraid Euroopasse, et siin rahvusriike ja põlisrahvastikku välja tõrjuda. Euroopas aga jäävad migrandid taas hätta, sest kontinent ei suuda suhtelisest jõukusest hoolimata suurt massi muidusööjaid ülal pidada.

Lisaks on Sorose algatused valla päästnud ulatusliku inimkaubanduse Vahemere piirkonnas, kus tema toetatavad vabaühendused on smugeldajate koostööpartnerid, “päästetud” illegaalid aga satuvad kuritegelikesse võrkudesse või saavad neist endist kurjategijad (Nigeeria “Lagose” maffia). Ilmselt maksavad paljud illegaalid just Lõuna-Itaalias töötades sealsele maffiale kinni ülesõiduraha.

Seega ei maksa Sorosel väga migrantide teemal sõna võtta – nendega seotud probleemid on ilmselgelt eaka maailmamuutja sepitsuste tagajärg.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused