Giljotiinide vereojades sündinud Prantsuse liberalism sööstab ISIS-e peaderaiujaid kaitsma

Maailm,
- Updated
Islamiriik
Daeshi võitlejad

Prantsusmaa teatas pühapäeval, et kavatseb hakata kaitsma oma Süürias ja Iraagis terrorismikuritegude eest surmamõistetud kodanikke.

Prantslased (tõenäoliselt immigranditaustaga — toim.) on surma mõistetud kuritegude eest pühasõdalaste ridade võideldes. “Kui tegemist on surmanuhtlusega, siis Prantsusmaa riik kavatseb sekkuda ja alustada kõnelusi juhtumipõhiselt,” kinnitas justiitsminister Nicole Belloubet.

Iraagis ja Süürias on vangis kümneid pühasõdalaste ridades metsikusi sooritanud Prantsusmaa kodanikke, vahendab BNS.

Kahtlemata vajavad ühe riigi kodanikud välismaal kohtu alla sattudes õigusabi. Paraku lõhnab Prantsusmaa otsus pigem liberaalse humanismi kui õiglustunde järele. ISIS-e metsikused vajavad rahvusvahelist kohut sõjaroimade eest, mitte poliitkorrektselt pehmenenud prantslastest juriste ja advokaate, kelle riik ei näe mingit probleemi läbi Gallia Inglise kanali poole sööstvate immigrantide ning Calais` “džungliasukate” seaduserikkumistes. Ja kas Charlie Hebdo ja Bataclan on juba ununenud?

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused