Globalism lammutab Euroopat: Saksamaa rohelised asendavad töökohtadel sakslased sisserändajatega

Maailm,
©Scanpix
Uussakslastest tööjõud Stuttgardi mošees tööpausil.

Saksamaa Alam-Saksi liidumaa pealinna Hannoveri koalitsioon teatas, et edaspidi soovitakse täita kolmandik linna poolt loodavatest töökohtadest ainult sisserändajatega. Roheliste juhitud linnas plaanitakse seega nn mitmekesisuse sildi all diskrimineerida põlissakslasi.

„Roheline linnapea toob muudatuse!“ twitterdas kolmapäeval Türgi päritolu Filiz Polat, kes on Bundestagi roheliste parlamendifraktsiooni liige. „2026. aasta lõpuks täidetakse kolmandik linna poolt loodud uutest töökohtades rändetaustaga taotlejatega.“

Plaaniga tuli välja Hannoveri integratsioonikomisjon, kuhu kuuluvad poliitikud nii roheliste kui ka sotsiaaldemokraatide (SPD) ja kristlike demokraatide (CDU) ridadest. Plaani järgi on eesmärgiks suurendada oluliselt välispäritolu inimeste osakaalu kohalikus omavalitsuses.

Linn soovib edaspidi viia läbi ka rohkem avalikke kampaaniaid, millega tahetakse „motiveerida sisserändajate peredest pärit noori kasutama liidumaa pealinna pakutavaid arvukaid koolitus- ja õppimisvõimalusi“, kinnistades sellega Hannoveri kui immigrantide linna kuvandit. Kampaania raames plaanitakse viia läbi üritusi koolides ja nn rassismivastaseid koolitusi ametiasutustes. Lisaks antakse välja auhind migrante kõige paremini kaasavatele kohalikele ettevõtetele.

Plaan on siiski toonud kaasa poliitiliste oponentide kriitika. Liberaaldemokraatliku partei (FDP) Bundestagi liige Alexander Graf Lambsdorff nimetas seda ilmselgelt põhiseaduse vastaseks. „Mis saab siis ülejäänud kahest kolmandikust?“ küsis Lambsdorff Polatilt Twitteris. „Kas need kohad on reserveeritud põlissakslastele?“, viidates sellele, et nii põlissakslaste kui ka immigrantide eelistamine teatud ametikohale on diskrimineerimine ning lisaks ka põhiseadusvastane.

Esialgu ei ole rohelised täpsustanud, kuidas nad oma plaani täide viia kavatsevad.

Allikas: Remix News

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused