Google`i koolitus väidab, et juba kolmekuused beebid on rassistid

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Google vahendab neomarksistlikke teooriaid.

Google’i „rassismivastastel“ koolitustel nimetati rassistideks isegi kolmekuuseid beebisid ning väideti, et konservatiivse kommentaatori Ben Shapiro kuulamine viib inimese põhimõtteliselt rassistlike vägivallategudeni.

Kriitilise rassiteooria uurija Christopher Rufo avalikustas Google’i rassismivastased koolitusmaterjalid sel nädalal nii Twitteris kui ka City Journalis. Konservatiivne veebisait City Journal kirjutab, et Google’i endine globaalse kaasamise juht, nüüdne Facebook Financiali turundusosakonna asepresident Sherice Torres viis läbi rassismiteemalise videoarutelu Bostoni ülikooli professori Ibram X. Kendiga. Kendi väitel on kõik ameeriklased, kaasaarvatud beebid, oma olemuselt rassistid. „Ameerika Ühendriikides üles kasvamine tähendab rassistiks kasvamist ja rassistiks kasvamine tähendab põhimõtteliselt sõltuvust rassistlikest ideedest,“ vätis X. Kendi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Väikelapsed ei ole värvipimedad – kusagil kolmanda ja kuuenda elukuu vahel hakkavad beebid mõistma ja nägema rassilisi erinevusi.“ Kendi arvates on lahenduseks see, et kogu Ameerika tunnistab avalikult oma täielikku kaasosalust rassismis ja „reageerib nii, nagu tehakse raske haiguse diagnoosi korral“.

Oma osaluse eitamine rassismis on Kendi arvates lihtsalt järjekordne näide sellest, et inimene on rassist. „Minu jaoks on rassismi tunnuseks selle eitamine ja selle väljendamine ütlusega – ma ei ole rassist.“ Kendi leiab, et poliitikud peaksid tegema kõik selleks, et kaotada kogu ühiskonnas sügavalt juurdunud rassism. „Arusaadavalt on ameeriklaste jaoks äärmiselt oluline lõpetada omaenda rassistliku olemuse või meie riigi rassistliku olemuse eitamine,“ ütles ta.

Videoarutelu järel koostas Google sisedokumendi rassismi vastu võitlemise meetmetest, mis sisaldab kirjandussoovitusi, graafikuid ja harjutusi rassilise teadlikkuse tõstmiseks. Näiteks väidetakse dokumendis, et väljendid „värvipimedus“, „Ameerika eripära“, „Kolumbuse päev“, „relvastatud valged“ ja „teeme Ameerika taas suureks“ kujutavad endast valgete ülimuslikkuse varjatud väljendust. Lisaks öeldakse dokumendis, et konservatiivne telekommentaator Ben Shapiro tegeleb valgete ülimuslikkuse toetamisega ja et Donald Trump juhib ühiskonda massitapmiste ning genotsiidi suunas.

Breitbart News on ka varasemalt kirjutanud, kuidas Google tegeleb oma töötajate indoktrineerimisega ja neile rassistlike ideoloogiate ning kriitilise rassiteooria õpetamisega. Näiteks õpetati ettevõtte juhtidele, et sellised väärtused nagu „individuaalsed saavutused“ ja „objektiivsus“ edendavad „valgete dominantkultuuri“.

Allikad: Breitbart News; City Journal

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused