Häirekell kogu Euroopale: Prantsusmaa erusõjaväelased hoiatavad kodusõja eest

Maailm,
- Updated
©Scanpix
25. aprillil tappis islamist Prantsuse naispolitseiniku Stephanie Monferme.

Et moslemeid täis Prantsusmaal on islamismi pealetung käimas, ei ole enam kellelegi saladuseks, probleemidest räägivad peaaegu kõik, kaasa arvatud president Emmanuel Macron, ning väga sageli saab see kinnitust terroriaktide läbi.

Objektiiv kirjutab: “Kümned Prantsusmaa kõrged erusõjaväelased leiavad avalikus pöördumises, et kui radikaliseerunud “äärelinna islamistlikel hordidel” ja vasakäärmuslastel edaspidigi vabalt märatseda lubatakse, toob see kaasa kodusõja ning süüdi on selles ainult arenguid tegevusetult pealt vaatavad poliitikud.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Huvitaval kombel on selle uudise edastanud ka vasakpoolne Delfi/EPL, seejuures suhteliselt neutraalselt, samas aga ERR kajastab erusõjaväelaste muret kui riigipöördekatset.

Prantsusmaa ongi tasemel, kus seda probleemi on juba raske lahendada – riik on aastaid lubanud moslemite massimigratsiooni, kogukonna suuruse tõttu on integreerumine takerdunud, selles elatakse juba oma kommete, tavade ja mentaliteedi järgi ega kuulata enam vabariiklikku ühiskonda, seda enam, et see näib tugevale islamikultuurile juba nõrgana, seega ülevõetavana.

Prantsusmaa võimud laveerivad erinevate kogukondade vahel, üritades toetuda nii mõõdukamatele moslemitele kui ka prantslaste tsentristlikumale osale, mis aga ei pruugi tulemust anda. Samas lahkuvad islamistliku antisemitismi eest riigist juudid, vasakpoolsed, kes impordivad Prantsusmaale “tühistamiskultuuri”, on pigem islamistide liitlased, rahvuslik osa prantslastest on valmis ka relvadega riigi ülevõtmist takistama – praegu pole kerge olla Prantsusmaal võimul.

Eestil aga on viimane aeg mõelda tõsiselt massimigratsiooni tõkestamisele, ka Euroopa suunalt, kust tulevad ka moslemid, sisserände lõpetamisele riskiriikidest (selle eest hoiatab ka kapo) ja kindlasti tuleb “ei” öelda mistahes mošeede ehitamisele Eestisse. Sest avalikus ruumis palvetavad potentsiaalsed tulevased pühasõdalased on juba ka meil reaalsus.

Vaata ka VIDEO Avalikus ruumis palvetavad moslemid on juba Tallinna linnapildis

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused