Harvardi poliitikateadlane tunnistab: Euroopa muutmine multikultuurseks on eksperiment

Rubriik Maailm On
- Updated

Saksa päritolu Harvardi ülikooli poliitikateadlane Yascha Mounk möönis Saksa telenali Das Erste saates Tagesthemen, et Euroopa senise rahvastiku väljavahetamine multikultuurse elanikkonna vastu on eksperiment.

„Me oleme läbi viimas ajaloolist eksperimenti. Me muudame monoetnilise, monokultuurilise demokraatia multi-etniliseks demokraatiaks. Ma usun, et seda saadab edu. Loomulikult toob see kaasa ühiskonna muutumise,“ ütles Mounk.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Maineka ülikooli poliitikateadlane ei avalikustanud midagi ennekuulmatut. Guugeldage järgmisi avaliku elu tegelasi: filosoof Barbara Spectre; Saksa jurist ja vasakpoolne poliitik Gregor Gysi; Saksa ajakirjanik Anetta Kahane; USA ajaloolane Noel Ignatiev, ja te näete, et kõik nad on välja öelnud, et multikulturalismi kui eksperimendi mõte on lõpetada „valgenahalisus“.

Need inimesed kasutavad rändekriisi kui võimalust oma utoopiate teostamiseks. Nende eesmärk ei ole immigrantide aitamine, Euroopa madala sündimuse kompenseerimine või majandus turgutamine. Nende siht on muuta meie enda ühiskonda, ujutada meid üle võõrastega ja läbi viia ohtlike tagajärgedega vabaõhueksperimenti.

VAATA VIDEOT: Harvard Elite Insider Admits Turning European Countries Multi-Ethnic Is An Experiment (inglise keeles)

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused