Hea uudis: rašistidest mõrtsukate ja vägistajatega asub tegelema maailma kuulsaim natsikütt

Maailm,
- Updated
Õnnelikku jahti, härra Rosenbaum!

Kui Venemaa välisminister Sergei Lavrov solvas juute, rääkides Hitleri juudi päritolust, keeras ta oma kangelaslikule terrorikodumaale paraja käki: Iisrael ja kogu maailma juudikogukonnad, v.a. Eesti oma, tõusid tagajalgadele ja nüüd hakkab vene mõrtsukate ja vägistajatega Ukrainas tegelema USA kõige kuulsam natsikütt Eli M. Rosenbaum.

USA peaprokurör Merrick Brian Garland teatas Ukrainas sooritatud sõjakurjategude uurimise erigrupi moodustamisest, mida hakkabki juhtima Rosenbaum. „Sõjakurjategijatel ei ole pääsu. USA justiitsministeerium kasutab kõik võimalused selleks, et panna vastutama need, kes sooritavad Ukrainas sõjakuritegusid ja muid roimasid,“ ütles USA peaprokurör, kelle sõnul komplekteeritakse erigrupp juhtivate inimõiguste rikkumiste ja sõjaroimade uurimise spetsialistidega.

Eli Rosenbaum on ajaloolaste arvates „ajaloo edukaim natsikütt“, kelle arvel on üle 100 paljastatud natsisti. Putinistide arvelt suureneb see skoor mitu korda.

Ivan Makarov

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused