Helsingi sisserändetaustaga noortekambad tähendavad granaadikultuuri peatset Rootsist Soome jõudmist

Rubriik Maailm On
Iraagi migrandid Soomes.

Meedias kirjutatakse palju sellest, et Helsingi kesklinn olevat hädas noortekampadega ning õnneks tunnistatakse ka seda, et enamikul noortel on sisserändetaust.

“Noortel on harjumuseks saanud probleeme lahendada vägivallaga, osa neist on isegi võimelised kasutama külmrelvi, nagu noad. Väljas käies liiguvad nad jõukudes ja proovivad värvata isegi uusi liikmeid,” vahendab ERR väljaannet Helsingin Sanomat. “Peamiseks rünnakute põhjuseks on raha. Paljud on nõus teisi noori ründama isegi kümne euro pärast, kuna nende elatustase on lihtsalt nii madal, samuti ei tunne nad, et ühiskond neid aktsepteerib See sünnitab juurde veelgi vägivalda.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Praegu on oluline see, kuidas probleemi lahendama asutakse. Esimene küsimus tekib sellest, kuidas siis migrandinoored nii madala elatustasemega on, kui Soome neid pidevalt juurde tahab võtta, nii al-Holi kui Moria laagrist?

Miks võetakse Soome üha uusi migrante, kui neile normaalset elu tagada ei suudeta? Tehku soomlased kõigepealt juba tulnud migrantidele elu lihtsaks ja loopigu neile soome ühiskonna loodud väärtusi, enne kui järjekordse laadungi peale veavad.

Noored migrandid ei tunne, et ühiskond neid aktsepteerib? Kui nad ei võta üle euroopalikku suhtumist, siis jäävadki nad ennast ühiskonna-välisena tundma. Paraku, mida rohkem migrante on, seda vähem nad integreeruvad, sest oma suurtes kogukondades pole seda tarvis. Vägivalla sünnitab see, et nad tahavad rikkas Euroopas elada oma kommete järgi ja nõuavad samas sellelt ühiskonnalt kõike, millesse nad pole panustanud.

Migranditaustaga noored ei jaga seda, kui palju tuleb ühiskonnas väärtuste loomiseks vaeva näha. Ilmselt on Soomegi tulnud noored nõudlejad, kes näevad soomlaste mitmete põlvkondadega loodud väärtusi ja nõuavad nende laialijaotamist. Soome vasakvalitsus jagabki neid väärtusi, aga mitte piisavalt, et nood rahule jääks.

Soome probleemiks on intensiivne kultuuride segamine. Migrandinoored ei hakka kunagi normaalselt elama, kui neid tööle ei panda ja nad soomlaste ajaloolisi väärtusi aktsepteerima ei hakka. Liberaalid ja vasakpoolsed aga loovad neile algul vati sisse paralleelühiskonda, ja kui see migrante enam ei rahulda ja nad nõuavad rohkemat, siis järgnevad uued järeleandmised.

Ükski Põhjamaa ei vaja endasse Aafrikat ja Araabiat. Kui see sinna luuakse, siis tulebki kuritegelik mulitikultimaailm. Rootsis juba on sisserändajate kuritegevus riiki üle võtmas ja see jõuab ka Soome. Nagu jõudis terrorism Malmöst Turusse. Ka Eesti peaks märkama, kuidas Lääne-Euroopa probleemid Põhjamaade kaudu meieni jõuavad.

Järsku pöörduks Helsingi kesklinna turvalisemaks muutmiseks Odini Sõdalaste poole?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused