Hispaania feministlik valitsus soodustab aafriklastest meeste sisserännet – Euroopa vajavat “värsket verd”

Rubriik Maailm On
©ZUMAPRESS.com/Scanpix
Aariklastest migrandid – Hispaania feministide unistus “värskest verest”.

Hispaania naiste ülekaaluga valitsus on alustanud “tõuparandust” neegritega – sõnaselgelt on välja öeldud, et Euroopa vajavat “värsket verd”.

Selle maa marksistlik valitsus on maailma kõige feministlikum ja selle saavutused on juba nähtavad – esimest korda jõudis sinna üle 10 000 sisserändaja kuus. Veel mais oli see arv 3937.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

7. juunil tuli Hispaanias võimule sotsialistlik valitsus, mida nimetatakse feministlikuks, sest 65% ministritest on naised. Paljud on juba märkinud, et kui Itaalia meeste ülekaaluga valitsus eesotsas siseminister Matteo Salviniga katkestas ebaseadusliku sisserände, siis feministlik Hispaania valitsus on Euroopa aafriklastele täiesti avanud – inimkaubandus on läinud nende kätte.

Peaministri Pedro Sánchezi valitsus kavatseb korraldada nii, et ebaseaduslikud sisserändajad saaksid võimalikult kiiresti hääletada. Vastavalt tegevuskavale tuleks sisserändajatele anda valimisõigus tuleva aasta kevadel kohalikel valimistel. Lisaks peaksid nad täielikult lülitatama avalikku tervishoiusüsteemi.

Sanchezi feministide unistus on ka lammutada okastraat piiril Hispaania ja Maroko vahel Aafrikas Ceutas ja Melillas. Selle lubaduse andis Sánchez juba 2015. aastal ja kavatseb nüüd ellu viia. Valitsus lubab suurendada rahastust keskustele, kus ebaseaduslikud sisserändajad saavad seaduslikeks. Samuti on ta astunud välja selle vastu, et politsei kontrollib sisserändajaid täie rangusega ning kasutab vägivallatsejate vastu vajadusel jõudu.

Sánchez’i valitsuse välisminister Joseph Borrell tegi avaliku avalduse valitsuse väärtuste kohta ja teatas augustis, et 21 000 ebaseadusliku sisserändaja saabumine sel aastal ei olevat massiimmigratsioon. Tema sõnul vajab Euroopa uut verd.

Oktoobris saabus üle Vahemere Hispaaniasse rohkem kui 10 000 ebaseaduslikku sisserändajat, kes jõuavad pärale kiiresti, sageli isegi poole tunniga. Põhja-Aafrikast Pürenee poolsaarele on mõnes paigas vähem kui 15 miili ja inimkaubitsejatel on käes kiired veesõidukid.

Hispaania feministliku sotsialistliku valitsuse kiusatuse ja Itaalia marsruudi peatamise tõttu on ebaseadusliku sisserände marsruut Põhja-Aafrikast läbi Hispaania Euroopasse saanud peamiseks trassiks ja migratsioonil selle kaudu pole praegu lõppu näha.

Probleem ei ole aga vaid Hispaania üleujutamises migrantidega, sest paljud jätkavad sealt teekonda rikkamatesse Lääne-Euroopa riikidesse. Isegi Hispaania Punane Rist aitab sisserändajatel oma teekonda jätkata: riigi lõunaosas jagatakse neile võileibu, joogipudeleid ja bussipileteid, et nad saaksid kohe põhja suunas edasi reisida.

Allikas: kansalainen.fi

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused