Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Hispaania sotsialistlik feministide valitsus avab immigratsioonile tee Euroopasse

16.06.2018
Nii toimubki invasioon Euroopasse, mida Hispaania feministlik valitsus veelgi lihtsustada tahab.
© Scanpix

Hispaania uus sotsialistlik-feministlik valitsus on häbiväärselt otsustanud inimkaubanduse Euroopa suunal oma kätesse võtta.

Juuni alguses Hispaania konservatiivse valitsuse välja vahetanud sotsialistide kabinet, mida on naisministrite rohkuse tõttu ka feministlikuks nimetatud, teatas oma kavatsusest lammutada immigrante tõkestavad tarad Põhja-Aafrika Ceuta ja Melilla enklaavide piiril.

Migrandid on pidevalt üritanud neile kahele väikesele, Hispaaniale kuuluvale maalapile pääseda, et sealt siis edasi Euroopasse trügida. Nad on korraldanud vägivaldseid tormijookse, kus on viga saanud ka piirivalvurid, paljud on üle tara ronides kas kogemata või meelega alla kukkunud. Okastraadiga tugevdatud tarad on põgenikke seni tagasi hoidnud, kuigi neid on püütud igati purustada.

Hispaania uus siseminister Fernando Grande-Marlaska aga ütles nüüd, et tarad tekitavad sissetungivatele migrantidele vigastusi ja need tuleb lammutada, nagu seda on nõudnud inimkaubandust soosivad valitsusvälised organisatsioonid.

“Ma kavatsen teha kõik võimaliku, et Ceuta ja Melillas asuvad okastraataiad eemaldada,” ütles siseminister neljapäeval Onda Cero raadiointervjuus. “See on üks minu peamisi prioriteete.”

Võimule saanud sotsialistid on võtnud suuna sellele, et immigratsiooni tõkestama asunud Itaalia asemel ise massiimmigratsiooni vahendama hakata, mille eelmine, konservatiivne Rajoy valitsus lõpetas. Teatavasti andis uus valitsus migrandilaevale Aquarius loa siseneda Valencia sadamasse, kuna Itaalia ja Malta keeldusid laeva riiki lubamast.

Tõkketara rajati Ceuta ja Melilla piirile 2005. aastal, 2007. aastal see eemaldati, kuni Mariano Rajoy konservatiivne valitsus selle 2013. aastal taastas. Eemaldamine ja taastamine on alati sõltunud sellest, kas võimul on globalismimeelsed sotsialistid või konservatiivid.

Telegraph kirjutab, et Hispaania 7. juunil vande andnud sotsialistlik valitsus on maailma kõige feministlikum: 65 protsenti valitsuse ministritest on naised.

EKRE valitsusse minekul saab Eesti pagulaskvoodiks olema null, kuid juba praegu peaks Eesti ja teised riigid Hispaaniale deklareerima, et nende poolt sisselastavate võõrastega peavad nad ise hakkama saama ja mingit teistele sokutamist ei ole mõtet alustadagi.