Hoiatav tõdemus: globalistlik maailm ei kavatsegi Euroopat migranditulvast päästa

Maailm,
©AP/Scanpix
Aquarius on Euroopa rahvaste Titanic.

Kui jälgida ajakirjandust, siis võib uudistest aru saada, et Euroopa uputamine araablaste ja aafriklastega jätkub, kuni Vanas Maailmas on loodud segarahvastik ja rahvusriigid on hävitatud.

Ainus erinevus 2015. aastaga võrreldes on see, et kui tollal hõisati “Tulge aga!”, siis nüüd on EL, Saksamaa ja Prantsusmaa võtnud suuna sisserände mõningasele reguleerimisele — silma torkab see, et ükski kavandatav abinõu ei näe ette migratsiooni täielikku lõpetamist.

Uued Uudised vahendavad mõningaid sõnumeid meediaagentuurilt BNS, mis lubavad oletada, et rändekriis jätkub ning Macron, Merkel ja Juncker tahavad sellel vaid rohkem silma peal hoida, ÜRO ja igasugused pagulas- ning inimõigusorganisatsioonid aga laseksid põgenikel igasuguste piiranguteta ringi tormata.

“Euroopa Liit kaalub blokis asüüli tahtvate migrantide menetlemiseks maaleminekuplatvormide loomist, selgus teisipäeval uudisteagentuuri AFP kätte jõudnud eelseisva Euroopa Ülemkogu otsuse visandist. Üks EL-i ametnik andis mõista, et need rajatakse blokist väljaspool asuvatesse riikidesse.”

“Prantsuse president Emmanuel Macron kutsus leidma Euroopa Liidus tõsised lahkhelid põhjustanud rändeprobleemidele “Euroopa vastust”. Macroni sõnul pooldavad Pariis ja Berliin leppeid, mis lubaksid EL-i liikmesriikidel saata asüülitaotlejaid piirilt tagasi teise EL-i liikmesriiki, kus asüülitaotleja esmalt registreeriti.”

“Maailma poliitilistele liidritele viimasel ajal tõsiseks katsumuseks osutunud migratsioon on nähtusena vältimatu, ütles ÜRO peasekretär António Guterres teisipäeval.”

“ÜRO pagulasameti (UNHCR) direktor Filippo Grandi kutsus teisipäeval Euroopa riike koostööle rändekriisi ohjamiseks, öeldes, et kriisi lahendamise võti peitub üksikute riikide kooskõlastamata jõupingutuste asemel koostöös.”

Nagu näha, on mõnes uudises sees positiivne moment, mis räägib ohjamisest, tagasisaatmisest ja lahendamisest, kuid mitte keegi ei räägi piiride täielikust sulgemisest ja rände jõulisest lõpetamisest. Isegi EL-i “maaleminekuplatvormid” tähendavad, et teatud kontingendile maaleminek ikkagi lubatakse.

Kahjuks ütleb üks uudis ka järgmist: “Itaalias Sitsiilias asuvasse sadamasse saabus teisipäeva öösel Itaalia rannavalve laev, mille pardal oli 522 Vahemerelt päästetud paadipõgenikku. Mõned päevad varem keelas riigi uus siseminister abiühenduste laevadel tuua merelt päästetud paadipõgenikke Itaalia sadamatesse.” Miks see laev immigrandid siiski Itaaliasse tõi, pole teada.

EKRE kindlat veendumust mööda on Eesti pagulaskvoot mistahes vormis jätkuvalt null ja koostööd muu maailmaga tasub teha vaid massiimmigratsiooni peatamiseks, mitte võõraste laialijaotamiseks.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused