Hoiatuseks koerasõpradele – islamiinvasioon tähendab teie lemmikutele surma!

Maailm,
- Updated
©AP/Scanpix
Koerasõbrad – võideldes rändepakti vastu, võitlete te ka oma käppade eest!

Islamis on koerad ja sead roojased loomad ning selle usu tungimine Euroopasse tähendab suurt ohtu siin traditsiooniliselt hoitud koertele.

Mitmetes Euroopa riikides on sisserändajate rünnakute objektiks langenud koerad, kellele on Lääne ühiskond suutnud lemmikloomadena luua kõrge elukvaliteedi. Hispaanias mürgitati moslemite naabruskonnas elavaid koeri hulgaliselt. Mürgitusjuhtumeid on aset leidnud ka Inglismaal ja Rootsis, kus väikeste vorstikeste sisse pannakse naelu või kemikaale ning visatakse muru sisse.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Migrandid on Suurbritannias, Madalmaades, Prantsusmaal ja teisteski maades taotlenud, et “islami austamiseks keelataks koerte lubamine avalikku ruumi” – ja väga paljudel juhtudel on juba leitud mürgitatud koeri.

Islami traditsioonides on koer vääritu ja ebapuhas loom, ning kasvav sisseränne on Euroopas lemmikloomadena peetavatele koertele tekitanud nii ebamugavusi kui ka kannatusi – eriti just Suurbritannias on alanud koerte valimatu tapmine. Järgneva pildi riputasid mosleminoorukid üles internetti.

Moslemid nõuavad koertega jalutamise keelustamist avalikes kohtades, sest see rikkuvat nende usuvabadust. Manchesteris nõuab kohalik moslemi kogukond, et koeraomanikud oma lemmikut enam tänaval ei jalutaks. Väljastatakse flaiereid, mis annavad teada, et koer kui “ebapuhas” isend ei ole “nende” tänavatele enam oodatud. Algatatud projekti nimeks on irooniliselt “Avaliku puhtuse hüvanguks”.

Sellises olukorras kardavad Lääne-Euroopa koeraomanikud üha enam oma lemmikutega tänavatel käia, sest sagenenud on rünnakud koertega jalutajatele. See probleem hakkab Vanas Maailmas aina teravamaks muutuma, sest rändepaktiga avatakse piirid võõrastele kultuuridele.

Koerte tapmist ja söömist on täheldatud Itaalia pagulaskeskustes. Kui mingil ajal peaks Eestini ulatuma sisseränne Kaug-Idast ja Kagu-Aasiast, kasvab ilmselt ka koerte tapmine kulinaarsetel eesmärkidel – seal peetakse koeraliha eriliseks roaks.

Siinkohal on väga sügav mõttekoht Eesti inimestele, eriti loomakaitsjatele – islamis ja teistes Aasia-Aafrika kultuurides on loomade veristamine väga levinud. Euroopa on suutnud selle veidigi mingitesse piiridesse suruda, migrantide tulv aga nullib kõik seni saavutatu, ja veelgi hullem, vallandab uue ja mastaapsema tapalaine. Näiteks on islamis levinud ka traditsiooniline tapmine halal-liha saamiseks.

Kahjuks on loomakaitsjad sageli sallivuslaste leeris ja toetavad massimigratsiooni – teil tuleb kunagi teha suur valik migrantide ja loomakaitse saavutuste vahel. Teiste kultuuride inimesi ei õpeta mingil määral ümber meie lemmikloomi austama – islamil on see usuküsimus, aasialastel toitumistava, ja neid sügavalt juurdunud traditsioone nõrk Lääne liberalism ei murra.

Ja Karoli Hindriksil tuleb varsti tõdeda, et tema ameeriklannast sõbrannat ja tema koera loobivad kividega metsistunud moslemimehed…

Loe ka: Kultuurišokk, millest ei räägita: immigrantidele on koerad roojased või hoopiski maitsvad

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused