Homoparaadid lülitavad oma austajate sekka juba ka uudishimulikud 

Homoparaad Hispaanias.

Homoparaadid pole ilmselt sugugi nii populaarsed, kui korraldajad sooviksid, seetõttu on hakatud arvesse võtma ka jälgijaid.

Suurbritannia pealinnas Londonis jälgis laupäeval seksuaalvähemuste festivali 1,5 miljonit inimest, teatas rahvusringhääling BBC. Marsil endal osales rohkem kui 30 000 inimest. Ülejäänud olid pealtvaatajad.

Samalaadne üritus leidis aset ka Hispaania pealinnas Madridis, kus politsei andmetel oli osalejaid ja pealtvaatajaid umbes 400 000, vahendab BNS.

Pealtvaatajatega on paraku nii, et nende seas on ka palju uudishimulikke, möödakäijaid ja kindlasti ka vihaseid vastaseid.

Geiparaadid tehakse tavaliselt väga käidavates kohtades ja kindlatel aegadel, seetõttu on igal geiparaadil ilmselt tohutul hulgad jälgijaid, seda vaid seetõttu, et need on agressiivsed, provokatiivsed ja näkkukargavad (pildil homoparaad Helsingis).

Muuhulgas käivad seal nahka riietatud, poolpaljad, keti otsas veetavad, ebaesteetilised (paljastunud vanamehed) ja muud väljapanekud – pööbellik lihtinimene tahab ikka vaatemängu, nagu tsirkuses ikka. Seega ei maksa jälgijate arvuga eputada.

Kommentaarid