Iisraeli kaupade boikoteerimine võib Suurbritannias saada kuriteoks

Maailm,
made_in_israel_menorah_oil_MF_2012-1024×768

Ühendkuningriigis plaanitakse seadusemuudatust, mis muudaks “Iisraeli kaupade vältimise” avalike organisatsioonide puhul kriminaalset karistust väärivaks kuriteoks, vahendab Independent. Seadus keelaks kõigil avaliku sektori asutustel, sealhulgas kohalikel võimudel ja üliõpilasliitudel, boikoteerida Iisraeli relvakaubandust või Jordani läänekalda koloniseerimist toetavaid ettevõtteid.

Plaanitavast seadusemuudatusest anti teada ühel ajal minister Matt Hancocki visiidiga Iisraeli.

Briti konservatiivse David Cameroni valitsuse esindaja teatas meediale, et boikotid “õõnestavad häid kogukonnasuhteid, mürgitavad ja polariseerivad debatti, nõrgestavad integratsiooni ja õhutavad antisemitismi”.

Kommentaarid

One commentOn Iisraeli kaupade boikoteerimine võib Suurbritannias saada kuriteoks

  • Avatar

    Noh, mis sellesse pommi puutub, siis juudid enne ikka inglasi hoiatasid. Lihtsalt inglased lasid sellel pommil lõhkeda, ilma et oleks hotellis viibijaid hoiatatud. Üleüldse inglased siis, et ameeriklastele ära teha, pugesid kõvasti araablaste ees

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused