Inimesed on kaotanud Clintonite vastu huvi

Maailm,
©Scanpix
Bill ja Hillary Clinton

USA endine president Bill Clinton ja viimastel presidendivalimistel Donald Trumpile kaotanud demokraatide presidendikandidaat Hillary Clinton on pikemaajalisel USA ja Kanada tuuril, seda kuni 2019. aasta suveni.

Paraku paistab, et inimestel ei ole Clintonite vastu kuigi suurt huvi. Mõnel pool võib nende kõnesid kuulama minna kõigest 7 dollari eest, aga ka nii madal piletihind ei meelita ligi piisavalt huvilisi ja saalid jäävad tühjaks. Tundub, et Clintonite nostalgitsemine ja nende arvamus riigi praeguse olukorra kohta ei paku inimestele enam huvi. Piletihinnad kõiguvad vahemikus 7 kuni 1062 dollarit, sõltuvalt istekohast, kuid võttes arvesse, et isegi allahinnatud piletiteid on rakse müüa, siis leidub vaevalt inimesi, kes kõrgema hinnaga pileteid osta soovivad.

Võrdluseks võib tuua endise esimese leedi Michelle Obama tuuripiletite hinnad, mis on vahemikus 300 kuni 2500 dollarit ja mille müük edeneb väga hästi.

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused