Inimkaubanduse lipulaeva tõrjumine vallandas “humanitaarlaste” nutulaulu ja süüdistused

“Päästelaev” Aquarius on inimkaubanduse musternäide.

Itaalia ja Malta kindlameelne otsus mitte lubada oma sadamatesse aafriklaste korjelaeva Aquarius tõi kaasa rahvusvaheliste organisatsioonide südametunnistusele koputamise ja vihased süüdistused.

Samas ei räägi needsamad pisaranõrutajad sellest, kuidas inimkaubitsejad ajavad vabaühenduste päästelaevade toel meeletult musta raha kokku, sest nemad saavad oma eurod-dollarid kätte ning Lääne inimõiguslaste päästelaevade nägemine Liibüa rannikul lükkab liikuma aina uued inimmassid uute rahasummadega. Paljud aga hukkuvad, sest merekõlbmatute aluste juurde “päästjad” iga kord ei jõua.

Saksamaa kutsus esmaspäeval Itaaliat ja Maltat “täitma oma humanitaarkohust” seoses nende keeldumisega lubada sadade migrantidega päästelaeval randuda. Kas aga Berliin on vabandanud selle 14-aastase neiu perekonna ees, kelle tappis jõhkralt iraaklasest migrant, kes tuli Euroopasse Merkeli kuritegeliku kutse peale – sellist vabandamist ootavad paljud sakslased?!

“Meie kohus on vältida humanitaarkatastroofi ja pakkuda neile inimestele turvalist sadamat,” ütles Hispaania sotsist peaminister Pedro Sánchez, lisades, et prantslaste omaalgatuslik päästelev Aquarius lubatakse Valencia sadamasse. Kardetavasti saabki vasakpoolse valitsusega Hispaania pärast mõistusele tulnud Itaalia ärakukkumist uueks neegrieksportijaks.

ÜRO ja Euroopa Liit kutsusid teisipäeval Itaaliat ja Maltat üles võimaldama Aquariusel viivitamatult randuda, sest laeval hakkasid varud otsa lõppema. Mõlema organisatsiooni poliitika on samas olnud ülimalt immigratsiooni soosiv, kusjuures ÜRO lausa sunnib oma liikmesriike pseudohumaansusega tegelema ja Euroopa Liit on hoidunud oma piire rändelaine eest kaitsmast.

Kommentaarid