“Isa oli mul, politseimees Chicagos…” USA demokraadid elustavad gangsta-ajad

Maailm,
©Scanpix
“Aeg oli raske siis – BLM, vägivald, kriis…”

Vägivaldsete rahutuste järel on paljudes USA demokraatide juhitud linnades politsei demoniseerimise tagajärjel tekkinud kriminogeenne olukord, kuid Trumpile vastanduvad võimud ei luba korda majja lüüa.

Chicagos tapeti möödunud nädalavahetusel erinevate tulistamiste käigus 12 inimest ja kümned said haavata. Suurlinna tänavatel on vägivald möllanud juba pikemat aega.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Demokraadist linnapea Lori Lightfoot keeldub föderaaljõudude appikutsumisest.

Linnas möllavas vägivallas hukkuvad ka lapsed: üks kümneaastane laps sai surma läbi korteriakna tulistatud kuulist. Hukkus ka üks üheaastane laps ja 17-aastane noor.

President Donald Trump on valmis föderaaljõude appi saatma, kuid demokraadid keelduvad sellest poliitilistel eesmärkidel, vahendab ERR.

Seattles lubas sealne demokraadist linnapea tekkida mässajate autonoomial, mis aga lõpetati pärast seda, kui anarhistlikus kogukonnas surid kurjategijate käe läbi mustanahalised noored. Igal pool, kus politseid on protesteerijate nõudmisel kammitsetud, kasvab kiiresti kuritegevus.

2 commentsOn “Isa oli mul, politseimees Chicagos…” USA demokraadid elustavad gangsta-ajad

 • Avatar

  Föderaaljõud erariietes osaRIIGI kodanikke eraautodesse lohistamas??? VÄGA ÕIGUSTAMATU!

  Kui Eesti varsti EU föderatsiooni kuuluma hakkab hiiliva föderaliseerumise tõttu, siis unistage aint näiteks fosforiidiröövi puhul uuest võidukast fosforiidisõjast. Kui Eesti seljuhul tahaks Exitit, siis jälle saab föderaaljõud eraautodes ja riietes ja maskides välismaalt peale saata, palgata näiteks prantsuse võõrleegioni Aafrika endised lapssõdurid, sest oma kaitsevägi oma rahva vastu liigset jõudu ei kasutaks, ning asuks rahvast reziimi eest kaitsma, mis rahva suhtes kupjana käituda üritab.

  Muuskohas aga ikka jälle meenud Pompeo ja Trumpi näpuvibutus, kui nad iraani suunal protestide “vägivaldset” mahasurumist ette heidsid, kuigi “rahumeelsed MEK-i ( Iraani Rahvamudzahediinide nimeline terroriorganisatsioon, mille USA Clintoni allkirjaga terrorilistist maha võttis, et iraanis rahutusi õhutada ) protestijad” ründasid politsei ja julgeolekujõudude relvaladusid, ning surma sai kõrvaline isa või oli see vanaisa, kes oma lapsega jalutas. Jahipüssist, mida Iraani julgeolekujõud rahva vastu ei kasuta.

 • Avatar

  Kuna teatud tingimustel on Trumpil lausa KOHUSTUS saata föderaal jõud korda looma siis on seda ka tehtud – kohalike kommude hädakisa loomulikult on taevani…
  Lisan ka paar video teema ilmestamsieks – esimesel on see mis saab kui võimul kommud ja teisel videol on föderaal jõud korda loomas:
  https://www.youtube.com/watch?v=-kt5ALeWv4U
  https://www.bbc.com/news/world-us-canada-53473732

  Need veel – boonuseks: https://www.zerohedge.com/political/democrats-fume-dhs-tackles-portland-anarchy-while-trump-plans-send-feds-major-cities
  Põlvkondlik probleem – kui juba vanaisad/ ei andnud vitsa mida siis lastelastest tahta – ajutühjad inimesed aga emme ju kaitseb…
  https://nypost.com/2020/07/20/portland-moms-form-human-shield-to-protect-protesters-from-feds/

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused