Islam võib Charlie Hebdo ründajad julgelt märtriteks kuulutada – Lääne-Euroopa alistub

Rubriik Maailm On
©Reuters/Scanpix
Vaikse alistumise kõrval kohta islam üha enam ka eurooplaste vastupanu.

Viimased viis aastat on olnud aeg, mil Euroopa alandumine islami ees muutub üha nähtavamaks.

Viimastest uudistest selgub, et Amsterdami noaründaja sooritas kuriteo vastuseks islami mõnitamisele Euroopas, nimetades seejuures konkreetselt ära Hollandi üht tuntumat immigratsionivastast poliitikut Geert Wildersit. Ja muidugi asusid vasakliberaalid seepeale eelnimetatud vastupanuvõitlejat verbaalselt tümitama.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Vaatame ajas tagasi. Pärast rünnakut satiiriajakirja Charlie Hebdo vastu oli Euroopa šokis ja vihane – see oli kallaletung liberaalse maailma ühele suuremale väärtusele, sõnavabadusele. Tänavatele tuli kogu nn progressiivne üldsus (tollal olid nad seda tõesti) eesotsas riigijuhtidega, et teatada islamiterroristidele: „Meid te ei hirmuta!“

Aga hirm juba oli jänesena püksis. Charlie Hebdo avaldas väljakutsena veel ühe karikatuuri Muhamedist… ja lõpetas! Uus peatoimetaja teatas, et eesmärk olevat saavutatud, mis sisuliselt tähendas kapitulatsiooni ja terroristide võitu, kuid sellest ei räägitud ega räägita siiamaani.

Pärast Pariisi terrorirünnakuid olid eurooplased taas tänavatel, teatamaks, et ei tunne hirmu, aga juba oli neid vähem, nagu ka riigipäid nende ridades. Brüsseli rünnakute järel keelas politsei sellise meeleavalduse sootuks, seda julgeolekukaalutlustel (hiljem midagi siiski toimus), nüüd aga on avalikud suurprotestid sootuks kadunud. Või õigemini, need on üle võtnud „äärmusparempoolsed“!

Jah, nüüd juhivad proteste rahvuslased, immigratsioonivastased, parempoolsed ja konservatiivid. Nemad teevad seda jõulisemalt, võitluslikult, ja vasakliberaalse Euroopa vihateravik on nüüd islamiterrorilt suundunud nende vastu. Ehk siis on Lääne ühiskond asunud kaitsma islamit, neidsamu Charlie Hebdo, Bataclani, Brüsseli ja Nizza terroriste, sest need tulevad ju islamofoobia eest kaitstavast moslemikogukonnast. Ehk siis süüdlane pole enam mitte pussitajast afgaan, vaid teda selleks „sundinud“ Wilders. Asi on täiega pea peale pööratud!

Suurbritannias mõisteti islamofoobias süüdi noor moslemipedofiile paljastanud liberaal. Soome peaminister Sipilä, kelle vennatütre väidetavalt afgaanid aastate eest vägistasid, tahab immigrantide kvooti kahekordistada – Soome on hetkel alistujate esiridades, sest isegi Rootsi tõmbab immigratsiooni koomale. Saksamaal süüdistab Merkel Chemnitzi protestijaid natsismis jne. On lausa uskumatu, kuidas Euroopa alistub islami ees, lömitab, lakub imaamide taldu, unustades, kuidas nende esivanemad peatasid islami sissetungi Pürenee poolsaarel ja türklaste invasiooni Kesk-Euroopas. Ungari, Poola, Austria, Itaalia ja veel mõned riigid õhutavad siiski vastupanu ja õnneks levib see üha enam ka Lääne-Euroopasse.

Üha sagedamini võib kuulda arvamust, et kui Baltikum ja kogu Ida-Euroopa saaks kuidagi kaitstult Lääne-Euroopast distantseeruda, oleks päris huvitav näha, milleni sealsete inimeste orjameelsus neid viib – ehk mis ajast saab kõik islamiga seonduv vabaduste kantsis, liberaalses Euroopas, kohustuslikuks ja kuidas nad seda vabadust islamipiitsa all taga nutma hakkavad.

Mis aga puutub Eestisse, siis enamik rahvast (välja arvatud veerand ehk EKRE toetajad) on uinuvas olekus – kõik see on ju kaugel, meil on ainult mõned naisesüütajad ja me võime veel julgelt multikultipidu panna – enamik ei näe ega tahagi näha, kuidas kõik see juba meie ukse ees seisab ja suuresti on ka päral. Veel saab loota ainult rahvuskonservatiividele!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused