Itaalia lükkas tagasi ÜRO katse sekkuda riigi siseasjadesse

Rubriik Maailm On
©AP/Scanpix
Itaalia siseminister Matteo Salvini on saanud Euroopa immigratsioonivastasuse järjekordseks sümboliks.

Vastuseks ÜRO vägivalla- ja rassismisüüdistustele ning soovile saata asja uurima erigrupp, vastas Itaalia siseminister Matteo Salvini: “Me ei võta õppetunde.”

Uus ÜRO inimõiguste ülemkomissar Michelle Bachelet teatas esmaspäeval Genfis ÜRO Inimõiguste nõukogu istungil, et Itaaliasse ja Austriasse kavatsetakse juba septembris läkitada erimeeskonnad: “Me kavatseme saata Itaaliasse töötajaid, et hinnata vägivallaakte ja rassismi suurt tõusu Aafrika päritolu migrantide ja romade vastu”.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Siseministri Matteo Salvini vastust ei tulnud kaua oodata : “Itaalia võttis vastu viimastel aastatel 700 000 migranti, paljud neist on illegaalid, ja me ei ole näinud kunagi mingit koostööd teiste Euroopa riikidega. Me ei võta kelleltki vastu õpetusi, eriti ÜRO omi, mis osutuvad mõttetuks, tarbetult kulukaks ja olematuks: politsei ei ole saanud teateid rassismi olemasolust. Enne Itaalia kontrollimist uurige oma liikmesriike, kes ignoreerivad selliseid põhiõigusi, nagu meeste ja naiste vabadus ja võrdsus.”

Endine Tšiili president Bachelet märkis, et “Iga riigi huvides on rakendada migratsioonipoliitikat, mis ei põhineks paanikal, vaid tegelikkusel.” Kuigi ülemvolinik pidas ilmselt silmas midagi muud, rakendab just Itaalia poliitikat, mis põhineb tegelikkusel: rändekriis on Euroopale üle pea kasvanud!

ÜRO repressiivne käitumine on suunatud just riikide vastu, kes ei võta läbimõtlematult vastu illegaale ja majandusmigrante, mis tõestab veel kord maailmaorganisatsiooni vasakliberaalset ideoloogilist kallutatust. Mis aga puutub mustlastesse, uusima nimega romadesse, siis nemad on küll ülemaailmselt hea näide rahvast, kes ei integreeru kuskil ja jääb alatiseks mistahes maailma paigas võõraks, sest neil pole kodumaad (kuigi väidetavalt on nad pärit Indiast).

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused