Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Itaalia lükkas tagasi ÜRO katse sekkuda riigi siseasjadesse

-
11.09.2018
Itaalia siseminister Matteo Salvini on saanud Euroopa immigratsioonivastasuse järjekordseks sümboliks.
© AP/Scanpix

Vastuseks ÜRO vägivalla- ja rassismisüüdistustele ning soovile saata asja uurima erigrupp, vastas Itaalia siseminister Matteo Salvini: “Me ei võta õppetunde.”

Uus ÜRO inimõiguste ülemkomissar Michelle Bachelet teatas esmaspäeval Genfis ÜRO Inimõiguste nõukogu istungil, et Itaaliasse ja Austriasse kavatsetakse juba septembris läkitada erimeeskonnad: “Me kavatseme saata Itaaliasse töötajaid, et hinnata vägivallaakte ja rassismi suurt tõusu Aafrika päritolu migrantide ja romade vastu”.

Siseministri Matteo Salvini vastust ei tulnud kaua oodata : “Itaalia võttis vastu viimastel aastatel 700 000 migranti, paljud neist on illegaalid, ja me ei ole näinud kunagi mingit koostööd teiste Euroopa riikidega. Me ei võta kelleltki vastu õpetusi, eriti ÜRO omi, mis osutuvad mõttetuks, tarbetult kulukaks ja olematuks: politsei ei ole saanud teateid rassismi olemasolust. Enne Itaalia kontrollimist uurige oma liikmesriike, kes ignoreerivad selliseid põhiõigusi, nagu meeste ja naiste vabadus ja võrdsus.”

Endine Tšiili president Bachelet märkis, et “Iga riigi huvides on rakendada migratsioonipoliitikat, mis ei põhineks paanikal, vaid tegelikkusel.” Kuigi ülemvolinik pidas ilmselt silmas midagi muud, rakendab just Itaalia poliitikat, mis põhineb tegelikkusel: rändekriis on Euroopale üle pea kasvanud!

ÜRO repressiivne käitumine on suunatud just riikide vastu, kes ei võta läbimõtlematult vastu illegaale ja majandusmigrante, mis tõestab veel kord maailmaorganisatsiooni vasakliberaalset ideoloogilist kallutatust. Mis aga puutub mustlastesse, uusima nimega romadesse, siis nemad on küll ülemaailmselt hea näide rahvast, kes ei integreeru kuskil ja jääb alatiseks mistahes maailma paigas võõraks, sest neil pole kodumaad (kuigi väidetavalt on nad pärit Indiast).