Itaaliasse on jõudnud aasta algusest üle 50 000 immigrandi

Maailm,
©Scanpix
Massiimmigratsioon tähendab Euroopa hukku.

Viimase nädalavahetusega, mil Vahemerelt päästeti üle 5800 immigrandi, on selle aastanumbri sees Itaaliasse jõudnud paadipõgenike arv kasvanud üle 50 000, vahendab The Guardian.

Laupäeval korjati 15 Liibüast lahkunud paadilt üles 3480 inimest. Pühapäeva jooksul kasvas see arv veelgi. Vahemerel tegelevad immigrantide üleskorjamisega nii Itaalia võimud kui ka Briti, Iirimaa ja Saksa merevägi.

See nädalavahetus juhatas sisse selle aasta immigratsioonihooaja. Suvekuudel kasutavad inimkaubitsejad Vahemerel ära rahulikumaid mereolusid.

Neljapäeval oli Itaalia siseministeerium registreerinud 48 905 riiki saabunut, seega on see arv praeguseks kasvanud üle 50 000.

Kuigi Itaalia valitsus on nõus immigrante vastu võtma, on kasvaval sisserändel üha suurem mõju riigi poliitikale. Hiljutistel kohalikel valimistel saatis edu immigratsioonivastast erakonda Lega Nord.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused