Jaak Madison Angela Merkelile: Saksamaa ajab valikulise solidaarsuse poliitikat

Maailm,
©Uued Uudised
Euroopa Parlamendi liige Jaak Madison.

Briti väljaanne Express kirjutab sellest, kuidas Eesti saadik Euroopa Parlamendis Jaak Madison süüdistas Saksamaa kantsler Angela Merkelit Saksamaa valikulisuses solidaarsuses aastate jooksul. See juhtus istungil, kus europarlament arutas pandeemia-järgset bloki taastumist.

“Hr Madison ütles raevukalt, et ei soovi Euroopat, mis muudaks oma poliitikat lähtuvalt sellest, mis on Saksamaa jaoks kõige kasulikum. Ta rõhutas, et pr Merkel ignoreerib partnerite huve ELis,” kirjutab Express.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

EL-is parlamendis esinedes ütles hr Madison: “Kuulasin teie kõnet väga sihikindlalt. Rõhutasite ühtsust ja solidaarsust. Kuidas ma pean sellest aru, kui Saksamaa on sageli täpsustanud, et solidaarsus on valikuline?”

“Soovite saada gaasi soodsa hinnaga, kuid eirate partnerite huve EL-i energiasektoris. Kuidas saab rääkida solidaarsusest, kui täna saavad paljud ELi põllumajandustootjad kaks kolmandikku toetustest, kuna Saksamaa on võrdse toetuse vastu, sest ei taha kaotada osa ühtsest turust? Kas solidaarsus tähendab teie jaoks, kui Saksamaa kontrollib rännet piiril ja kui probleem muutub liiga suureks, kehtestate lihtsalt kvoodid? Ma ei taha sellist Euroopat,” lisas Madison.

Angela Merkel esitas kolmapäeval oma visiooni suuremast ühtsusest ja demokraatiast, et tagada Euroopa Liidu väljapääs koroonakriisist, mida ta nimetas oma suurimaks väljakutseks.

Allikas: Express

9 commentsOn Jaak Madison Angela Merkelile: Saksamaa ajab valikulise solidaarsuse poliitikat

 • Avatar

  Miks ta el parlamendist ära tulla tahab, nii nagu ühes kommis eelnevalt öeldi merkelile selga keerata on ohtlik, ta ju noor mees elu alles elada ja …..

 • Avatar

  Jaak on õige mees ja just õigel kohal.Kes veel midagi nii julgelt välja ütleb.Vaadates Merkeli kõnet,oli neid kestvaid kiiduavaldusi ikka küllaga.Aga Jaagu kohta võib täie julgusega öelda MEIE Jaak.

 • Avatar

  Merkel on kordades hullem kui Hitler oligi, enam ma selles ei kahtle.Kuidas aga sakslased nii lollid on ,vot see on ikka miljoni küsimus.????

 • Avatar

  Mis seal imestada, vana stasi seltsimees ju, keerab ja keerutab nii kuidas temal kasulik. Säärasele tegelasele selga ei keeraks!

 • Avatar
  Kahjulik naine

  …aga teised Eesti saadikud kuulasid Merkelit imetlevalt suu ammuli..ja kiidavad mutile takka.

 • Avatar

  Jaak on tubli! Ma ei saa ary, miks ta Europarlamendist ära tulla tahab. Temast võiks saada järgmine Nigel Farage ja Merkelitele ning Mak(a)ronidele tõsiste küsimuste esitaja. Jaagul on teravust.

 • Avatar

  Selgelt-ning otsekoheselt kindel-seisukoht-!..tubli-,(..kindlasti-tituleeritakse natsiks-!).

  • Avatar

   Miks ta el parlamendist ära tulla tahab, nii nagu ühes kommis eelnevalt öeldi merkelile selga keerata on ohtlik, ta ju noor mees elu alles elada ja …..

 • Avatar

  Väga tubli, julgelt esineb, teised saadikud on mökud, jõudu talle sealt vasaklimukate ussipesas.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused